2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Rethymno
Rethymno Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Constantine Fortezza Rooms Ocena gostiju: 9

„Ljubazna domaćica, lep apartman, kao na slici. Poslednji dan, nakon odjave čuvali su nam stvari, pošto je let bio noćni.”

• Kalimera apartments Ocena gostiju: 10

„Udobni kreveti, 7-8 razlicitih jastuka, posteljine i peskira u izobilju. Dva klima uredja. Mi smo bili u apartmanu br. 6 sa ogromnom terasom. Iako je apartman do puta, buka se gotovo ne cuje. Ispod je dobro opremljen market i fenomenalni restoran Levantes.”

• Matthias Hotel Apartments Ocena gostiju: 10

„Čisto, mirno i udobno. Ljubazno osoblje.”

• Michael Apartments Ocena gostiju: 9

„Prava vrednost za uloženi novac, jednostavan ali izuzetno šarmantan hotel na nekoliko minuta šetnje do plaže. Mediteransko rastinje kojim obiluje dvorište kao i lenja maca koja doprati i isprati svakog gosta pojačavaju ugodnu atmosferu u objektu. Vredna i gostoljubiva vlasnica čini sve da se osećate dobrodošlim i uvek je tu ako Vam zatreba. Mi inače obožavamo hotele gde su vlasnici non-stop prisutni jer to obezbeđuje red i noćni mir.”

• Katrina House Ocena gostiju: 10

„Perfektna lokacija, apartman je odlično opremljen.”

• Michael Apartments Ocena gostiju: 9

„domacin,udobnost”

• Apartments Barbie Ocena gostiju: 9

„Odlična lokacija, čisto, prostrano. Dobro opremljeno za porodični odmor”

• Michael Apartments Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija, 50 metara od mora, a opet nije na glavnoj ulici. Mir i tišina. Divna vlasnica objekata koja je bila tu za sve što nam je potrebno. Njeni saveti su nam pomogli da pronađemo prelepa mesta koja inače ne bi ni znali da postoje. Michaela hvala na svemu bilo nam je prelepo. 10 od 10.”

• Korona beach apartments III Ocena gostiju: 9

„Lokacija, prijem, veličina apartmana, prizemlje”

• Seperi Deep Blue 2 Ocena gostiju: 10

„Sve jebilo odlicno. Lokacija je idealna za odmor, na samom setalistu pored mora (more je bukvalno na 5 metara), ispod je odlican restoran, ima parkinga uvek. Do machine n Atina je ucinila sve da nam odmor bude prijatan i udoban, vodi racuna o svim detaljima, a apartman ima sve sadrzaje koji su potrebni za lep odmor. Sve je cisto i uredno, kreveti su preudobni. Cista 10ka.”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Rethymno

na osnovu 78 873 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu