2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u regiji Rethymno
Rethymno Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Rethymno Village Ocena gostiju: 9

„Odlična lokacija, udobna soba, ukusna hrana.”

• Lines Concept Accommodation Ocena gostiju: 9

„Besprekorno cisto lepo opremljeno i udobno. Odlican odnos cena kvalitet. Do grada i plaze stize se laganim hodom za 10 min.”

• Theartemis Palace Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija. Perfektno čisto. Doručak bogat i raznovrstan. Večera izuzetno dobra. Osoblje ljubazno. Veoma lep bazen. Za svaku preporuku.”

• Rethymno Village Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlicno, uvek nasmejano osoblje hotela, sobe su svaki dan cistili, posteljinu i peškire su menjali na 2-3 dana. Hrana je bila dobra, za rucak i veceru je uvek bila riba, pasta sa plodovima mora, salata od hobotnice… pacetina, zecetina, svinjsko, jagnjeće meso…. bilo je za svačiji ukus, salata raznih. Kolači, voc, sladoled. Plaža je na pet minuta hoda, blizu je autobuska stanica, kafici i restorani i market, sve je jako blizu. Za novac koji smo platili dobili smo i više nego sto smo ocekivali. Vino i pivo su dostupni na tocilicama od 10h do 23h, kome je slabo ili nije odgovarajućeg ukusa ima u market, pa može da kupi odlična bela vina za 4-6, pivo je oko 1-2 evra. Sokovi, kafa, čaj, voda…. Ništa nam nije manjkalo, imali smo odličan odmor. Sigurno ćemo doći ponovo.”

• Rethymno Village Ocena gostiju: 10

„Osoblje ljubazno, sobe čiste, hrana obilna. Prezadovoljan”

• „Dorucak raznovrsan vrlo dobar, lokacija dobra.”

• Family Homes Zaharias Ocena gostiju: 10

„Gazde preljubazne i srdačne, redovno čišćenje sobe, zamena posteljine i peškira, blizina plaže kao i centra grada.”

• „Sve je bilo odlično, izuzetno čisto i na divnoj lokaciji. Vlasnica objekta, Kiki, izuzetna osoba, vrlo prijateljski nastrojena, uvek srdačna i nasmejana. Tople preporuke”

• Bella Casa Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo sjajno, mnogo više od očekivanog”

• Palladion Ocena gostiju: 6

„Lokacija hotela je okej kao i blizina dugačke pjescane plaže. Takodje osoblje hotela je za svaku pohvalu, jako prijatni i ljubazni.”

30 najboljih hotela u regiji Rethymno

na osnovu 55 276 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu