2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u regiji Rethymno
  4. Recenzije hotela na destinaciji Panormos Retimno
Grčka Panormos Retimno Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Castello Apartments Ocena gostiju: 9,2

„Odlicna lokacija, mesto je sjajno. Ima plazu u neposrednoj blizini kao i supermarket, pekaru i par taverni. Gospodja koja odrzava higijenu je sjajna, perfektna. Tina i Magda koje komuniciraju sa gostima su za svaku pohvalu. Veoma smo zadovoljni, svima sve pohvale.”

• FabView Studio Apartments Ocena gostiju: 8,5

„Ljubazna vlasnica, žao mi je što se nismo videli prilikom odlaska. Pas MikiI je mali andjeo, mnogo nam je prijalo druženje sa njim, stalno je dolazio kod nas.Studio je velik, sve je novo, sve je kao na slici. Parking odmah ispred, pogled jako lep. Selo koje je na 3 minuta autom, ima sve što je potrebno za boravak, Retimno je na 20 min autom, prelepo selo Bali na 15 min, Heraklion na 45 minuta autom”

• Kirki Village-Adults Only Ocena gostiju: 8,7

„Kafa jedino i krevet”

• Asterion Apartments Ocena gostiju: 9

„Odličan, čist smeštaj. Prostrani i lepo uredjeni app sa divnim pogledom na bazen i more. 100 m je supermarket i divan centar starog Kritskog grada. Pristojna gradska plaža na 300 m. Apoteka je takodje blizu. Obezbedjen parking. 22 km je Retimno, a plaža koja je božanstvena je na par km od Retimna. Klima uopšte ne mora da se koristi.”

• Iberostar Creta Panorama & Mare Ocena gostiju: 8,6

„Celokupan spoljni kompleks, preko baste, bazena i plaza. Sobarica je bila odlicna, animatori izvanredni, narocito Matea i Entoni koji su uvek bili na visini zadatka u svakom mogucem slucaju!”

• „Hotel je fenomenalan, hrana je izuzetna, osoblje je ljubazno, Sofija devojka koja radi u restoranu je svakim danom zracila ljubaznoscu, uzivali smo u nasem boravku.”

• Europa Resort Hotel Ocena gostiju: 8,5

„dorucak je super, lokacija za odmor je super, ali bez kola ste kao na pustom ostrvu. Bazen je extra. Izuzetno tih i miran hotel.”

30 najboljih hotela na destinaciji Panormos Retimno

na osnovu 5 937 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu