Крит Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Secreto Studios Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний та доглянутий будинок. Чисто, затишно і є все необхідне для приготування їжі. Зручно що є кондиціонер, пральна машина, утюг і дошка для прасування одягу. Помешкання знаходиться в спокійному місці. Гарна територія з балконом, тому можна провести час на свіжому повітрі. Будинок в який дійсно хочеться повертатися, тому що ми мали можливість гарно відпочити в цьому місці.“

• Bali Beach and Sofia Village Оцінка за відгуками: 10

“Вид з номеру просто фантастичний (158). Свіжа, смачна їжа.“

• VIVIAN Art Apartments Оцінка за відгуками: 10

“сподобалося все! дуже гарне розташування, та нам позволили залишитися до 1 дня, і це було дуже прижмно“

• Mikes Beach Lux Оцінка за відгуками: 10

“Знаходиться готель дуже близько до моря, гарні кімнати достатнього розміру , сучасний дизайн ( повністю відповідає фото) , прибирання кожного дня, поповнюють запаси кави та чаю , заміна постільної білизни та рушників. Дуже ввічливий персонал та власники, виповнюються будь які забаганки ( все що ми просили нам надавалось максимум за кілька годин)“

• Aphrodite Beach Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування на березі моря! Чудовий невеличкий пляж. Дуже чисто . Смачні різноманітні сніданки!!! Поруч є гарні таверни із смачною їжею. Супермаркет. Зручно, біля автобусної зупинки в м. ХАНІЯ. Чистий охайний басейн. Бар. Персонал готелю дуже привітний і професійний. Номер великий і чистий. Щоденно прибирання.“

• Skamagkas G. Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітні та доброзичливі господарі. Тепло прийняли, пригостили овочами та фруктами зі свого саду, запросили на чудовий обід та допомагали зі всіма питаннями. В апартаментах дуже чисто, постіль і рушники неймовірно пахнуть.“

• New-B Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти знаходяться в центрі міста,поруч є кав'ярні,ресторани.Господар приємний,підказав де можна смачно поїсти. Апартаменти затишні,дуже чисті,можна приготувати їжу, поставити продукти в холодильник. В фільтрі помешкання не вказувалася ванна,але вона є. Рекомендую для відпочинку!“

• Alcyone Studios and Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти були затишні, дуже чисті,в гарній будівлі,все працювало справно. Сподобалася докладна інструкція для поселення та можливість залишити багаж в камері схову до заїзду( прилетіла вранці), що дало можливість прогулятися містом. До автобусної зупинки та до набережної з ресторанчиками близько. Чудовий сервіс за не великі гроші. Обов'язково повернуся,коли буду в Іракліоні!“

• Irene Maisonettes Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово: апартаменти, персонал( окрема подяка хлопцю, який нас чекав пізно в ночі, він дуже добродушна і приємна людина:), місце розташування:) Ми задоволені, що обрали саме це місце! Це тверда 10:)“

• Kalami Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Номер такий як на фото. Все чисто, прибирають часто. Єдине що, ліжко було за тверде, не зовсім під нас. Але найважливіше що тиха місцевість і спокій. З вікна чути шум моря. На території гуляють котики. Приходять частенько на сніданок🤗☺️“