Κρήτη Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Quince city center Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μεγάλο άνετο για δύο άτομα, καθαρό, καινούργιο με καλής ποιότητας πράγματα, βολική τοποθεσία στο κέντρο με σημεία ενδιαφέροντος και ανεφοδιασμού σε απόσταση 2-5 λεπτών περπάτημα.»

• Aelia Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα. Επίσης, Ο Marsel είναι καταπληκτικός οικοδεσπότης!»

• Armi Luxury Apartment in the Heart of the City Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα πραγματικά υπέροχα!! Είμαστε οικογένεια με μικρά παιδιά το διαμέρισμα καταπληκτικό με όλες τις ανέσεις πολύ καθαρό και σε κεντρικό σημείο στα Χανια!!Ευχαριστούμε πολύ για όλα!!! Η οικοδέσποινα πολύ ευγενική και πολύ εξυπηρετική!! Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά!!»

• Captain Nick Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικός οικοδεσπότης, μας παρείχε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες και ανταποκρινόταν άμεσα στα μηνύματα μας! Όλα υπέροχα, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!»

• Ioannis Appartment Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ας αρχίσουμε από τα εξωτερικά και πάμε προς τα εσωτερικά. Το σπίτι είναι σε πολύ ωραία περιοχή ,με άνετο πάρκινγκ (καθώς λέει πως παρέχει δωρεάν πάρκινγκ), είναι στον 2ο όροφο χωρίς ασανσέρ, έχει την πιο φανταστική θέα που έχω δει ποτέ σε σπίτι και μια υπέροχη μεγάλη βεράντα για να πινεις τον καφέ σου εκεί και να ηρεμείς. Το εσωτερικό είναι παλιό,δεν θα το έλεγε κανείς μοντέρνο,είναι φοιτητικά έπιπλα όπως και έχει μέσα πράγματα φοιτητή. Η κουζίνα είχε σκουριά στις εστίες ,ο καναπές παλιος και μύριζε,το μπάνιο ήταν ΟΚ απλά ,ούτε πολύ κακό ,ούτε ουαου όπως και το υπνοδωμάτιο. Αυτό που δεν λέει πουθενά είναι ότι έχει μεγάλο θέμα με τα περιστέρια,πολύ μεγάλο ,το βράδυ που κοιμόμουν τα άκουγα να περπατάνε στο ταβάνι,καθώς είναι ξύλινο,το μεσημέρι συνήθως που γύριζα είχαν κάνει την βεράντα γεμάτο κακά,ήταν τόσο πολύ ενοχλητικό που ήρθα σε σημειο να φύγω . Επίσης να σημειωθεί ότι καλό είναι να πάρετε τον ιδιοκτήτη τηλέφωνο 1 μέρα πριν διότι στην δική μου περίπτωση πήγα και μου είπε να έρθω μετά από 1 ώρα γιατί δεν είχε δει ότι είχα κλείσει το κατάλυμα λέγοντας μου "<<εδώ πιο πάνω έχει ένα καφέ ,πήγαινε κάτσε εκεί μέχρι να σε φωνάξω>>" πράγμα που ήταν άκρως απαράδεκτο! Τα πιάτα, ποτήρια,σκεύη κτλ είναι όλα μέσα σε ένα μέρος χωμένα χωρίς να είναι όμορφα φτιαγμένα. 7/10 με το δυνατό του σημείο να είναι η βεράντα και η θέα!»

• Rose Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό και περιποιημένο και οι οικοδέσποινα πολύ ευγενική και βοηθητική»

• The Santo George Beach Resort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήσυχο ξενοδοχείο με ωραία δωμάτια με θέα. Πάρα πολυ καλό πρωινό.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!!»

• Διαμερίσματα Αλένα Βαθμολογία σχολίων: 10

«Στο διαμέρισμα μας άρεσε η εξηπυρετηση του προσωπικού η ευγένεια της καμαριέρας το μέγεθος του διαμερίσματος και η θέση του καταλύματος στο κέντρο της πόλεως δίπλα στον σταθμό των λεωφορείων και στην παλαιά πόλη και το ενετικου λιμανιού.»

• DUOMO City Center Suites Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία δίπλα στο κέντρο. Ήταν πεντακάθαρο και τέλεια διακοσμημένο. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα»

• My Sisters House Βαθμολογία σχολίων: 7

«Άνετοι χώροι σε κεντρικό σημείο»