Κρήτη Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Lazar Lux Suites - Ammoudara Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα ήταν άψογα! Άριστη εξυπηρέτηση, πολύ όμορφο καλοπροσεγμένο και με πολλές παροχές! Πεντακάθαρα όλα πολύ καλό προσωπικό! Απολαύσαμε την πισίνα και το τζακούζι! Το πάρκινγκ ακριβώς έξω απ το ξενοδοχείο!»

• The Stone House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένας άνετος και φιλόξενος χώρος διαμονής με εξαιρετική εξυπηρέτηση από τους ιδιοκτήτες. Αν και δυστυχώς μείναμε μια μόνο βραδιά εντυπωσιαστηκαμε από την καθαριότητα και τις παροχές του. Η τοποθεσία του ανάμεσα στους ελαιώνες μας χάρισε μοναδική θέα στα βουνά της νότιας Κρήτης. Το γρήγορο wifi μας επέτρεψε να εργαστούμε από απόσταση.»

• Faidra 02 City Center Βαθμολογία σχολίων: 10

«Βολική τοποθεσία, πεντακάθαρο, τακτοποιημένο με όλες τις απαραίτητες παροχές. Η πρόσβαση ήταν εύκολη και οι οδηγίες ξεκάθαρες.»

• Poppy Beloni Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μπόρεσα να εργαστώ Τηλεργασια με wifi Ηχομόνωση τα δωμάτια μεταξύ τους Ένας χώρος υπέροχος εξαιρετική η διαμονή μου Σαν το σπίτι σου»

• Chrysa- Kyra Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλό...καθαρο...μοντερνο ...όμορφο περιβάλλον, άνετο για οικογένεια, ο κ Γιώργος πολύ φιλόξενος και η εξυπηρέτηση γρήγορη. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα ....»

• Earini Rooms And Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, η τοποθεσία πολύ βολική, καθαρό, συγυρισμένο δωμάτιο με όλες τις απαραίτητες παροχές. Οι κοινόχρηστοι εξωτερικοί χώροι είναι πολύ ωραίοι, ειδικά η ταράτσα που έχει ωραία θέα.»

• Madan Apartment - Chania city center Βαθμολογία σχολίων: 8

«Στα θετικά ήταν πολλά. Πρώτα η τοποθεσία του σπιτιού. Για εμάς που είχαμε δυο μικρά παιδιά μαζί μας το ότι το πάρκο με την παιδική χαρά ήταν σε πολύ μικρή απόσταση βοήθησε πάρα πολύ. Πολύ κοντά επίσης το κέντρο της πόλης που πηγαίναμε με τα πόδια. Το σπίτι ήταν πεντακάθαρο και άνετο σε όλα του. Είχε ζεστό νερό στο μπάνιο οποιαδήποτε στιγμή χωρίς να περιμένεις. Ιδανικές παροχές στο κέντρο της πόλης.»

• Griffin Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άριστη τοποθεσία, πολύ κεντρική, κοντά σε όλα!»

• Anasa Luxury Villas Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η βίλα είναι σε εξαιρετική τοποθεσία. Είναι family friendly. Πολύ καθαρή, άνετη και καλόγουστη. Η οικοδεσπότης Γεωργία ήταν ευγενική, φιλική και διαθέσιμη σε ότι χρειαστήκαμε. Όλα ήταν άψογα!!! Θα επισκεφτώ σίγουρα ξανά αυτό το κατάλυμα με την οικογένειά μου.»

• Nicolas Beach Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπεροχος χωρος, πολυ οικονομικο, βολικοτατη τοποθεσια, με μπαλκονιακια στο καθε δωματιο, διπλα στην θαλασσα, αυλιτσα πολυ προσεγμενη, νιωθεις σαν το σπιτι στο χωριο σου! Πολυ φιλοξενος ο οικοδεσποτης, μας βοηθησε που να παμε και που να φαμε. Απλα υπεροχα!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Κρήτη

βάσει 432.275 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com