3. Ηράκλειο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Γούβες κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Γούβες Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Magriplis Hill Apts Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καταπληκτικό διαμέρισμα με θέα το βουνό και την θάλασσα. Απλό, πεντακάθαρο, περιποιημένο και με απόλυτη ηρεμία. Φιλική και χαμογελαστή ιδιοκτήτρια.Μας εξέπληξε ευχάριστα το welcome στο διαμέρισμα το οποίο περιελάμβανε χυμό φρούτα ακόμα και κρασί. Δυστυχώς μείναμε μόνο δύο μέρες αλλά σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε!»

• Gouves Bay by Omilos Hotels Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Το προσωπικό ήταν φιλικό και εξυπηρετικό.»

• Ourania Apartments Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Δωμάτιο»

• Διαμερίσματα Βαλεντίνα Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Ωραιο, πεντακαθαρο δωματιο, μπαλκονι με θεα.»

• Blue Aegean Hotel & Suites Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ένα πολύ καλό και καθαρό ξενοδοχείο. Υπέροχα δωμάτια πολύ καθαρά με άνετα δωμάτια.. Ωραίος κήπος και παιδική χαρά. Ωραία πισίνα. Ευγενέστατο προσωπικό και πρόθυμο στην εξυπηρέτηση»

• Basilico Suites Adults Only Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Φοβερό σπιτικό πρωινό. Ευγενέστατο, φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Καθαρό και άνετο δωμάτιο. Με δικό του πάρκινγκ. Διαθέτει και αξιόλογο ιταλικό εστιατόριο για μακαρονάδες και πίτσες.»

• Apollo Seaview Apartment Βαθμολογία σχολίων: 7,7

«Η φιλοξενία Η καθαριότητα ....όλα τέλεια!!! Ήσυχο περιβάλλον !!!»

• Sensus Experience by Lavris Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«Το δωμάτιο ήταν πολύ καλό.. ακριβώς όπως τις φωτογραφίες... αντιμετωπίσαμε 2 φόρες θέμα με την κάρτα μας για να μπουμε στο δωμάτιο....αλλά αυτό μπορεί και να έτυχε...όταν φεύγαμε πάθαμε λάστιχο και απο την reseption ηταν πρόθυμη να μας βοηθήσουν!!γενικά περάσαμε πολύ ωραια!!!!!!καθαρό δωμάτιο....ωραίοι μεγάλοι εξωτερικοί χώροι...»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Γούβες

βάσει 6.959 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com