3. Ρέθυμνο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Αδελιανός Κάμπος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Αδελιανός Κάμπος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Adele Resort Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Μεγάλη ποικιλία στο πρωινό και πολύ καλή τοποθεσία με θέα. Μόνο αυτό άξιζε.»

«Όλα ήταν αρκετά καλά!»

• Adele Resort Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Τρομερό ξενοδοχείο και πολύ ευγενικό προσωπικό»

• Rethymno Palace Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«Το δωμάτιο και γενικά οι χώροι του ξενοδοχείου ικανοποιητικός.... το pool bar πολύ καλό και οι υπάλληλοι φιλικοτατοι..»

• Rethymnian Modern Apartment Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Παραλάβαμε τα κλειδιά πανεύκολα όπως ακριβώς μας καθοδήγησαν ο Μάνος και η Ιωάννα. Νιώσαμε σαν στο σπίτι μας! Ήταν καθαρό και με όμορφη διακόσμηση . Η τοποθεσία είναι σε ήσυχο σημείο αλλά και πολύ κοντά σε ότι χρειάζεσαι και μερικά λεπτά μακριά από την παλιά πόλη του Ρεθύμνου με το αυτοκίνητο.Απολαύσαμε τον καφέ μας στον όμορφο κήπο !»

• Rethymno Palace Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«Θέλω να ευχαριστώ και τα κορίτσια Κατερίνα και Αναστασια για την άποψη εξυπηρέτηση και θετική ενέργεια !!»

• Solimar Dias Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Καθαρό, υπέροχη τοποθεσία. Το προσωπικό άριστο και φιλικό. Το φαγητό υπέροχο. Το δωμάτιο ήταν μεγάλο χωρίς καμία φθορά. Όλοι οι άνθρωποι στο ξενοδοχείο είναι φιλικοί και εξυπηρετικοί έτσι που ένιωσα σαν να είμαι σπίτι μου.»

• Rethymnian Modern Apartment Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Το κατάλυμα βρίσκεται μέσα σε ένα μεγάλο κτήμα με καταπράσινο γκαζόν, το διαμέρισμα είναι μοντέρνο, καθαρό με όλες τις άνεσης και ότι χρειάζεσαι για να φτιάξεις ένα γεύμα! Η συνεννόηση κ η καθοδήγηση για το που να πάμε για μπάνιο και φαγητό από την οικοδέσποινα ήταν άριστη! Σίγουρα θα ξανά έρθουμε!! Ευχαριστούμε για όλα»

• Adele Resort Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Μου άρεσε που το κατάλυμα ήταν ήσυχο διότι το επισκέφτηκα στη low season. Τα δωμάτια ήταν αρκετά καλά και το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρέτησαν κάθε επιθυμία μου.»

• Adelen Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Όλα ήταν τέλεια. Καθαρό και άνετο σπίτι. Ότι πρέπει για οικογένειες.»

Τα 25 καλύτερα ξενοδοχεία σε Αδελιανός Κάμπος

βάσει 3.664 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com