Κρήτη Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Cozy Downtown Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΠΕΝΤΑΚΑΘΡΟ διαμέρισμα πολυ κοντά στο κέντρο. Απολαύσαμε την διαμονή μας και ανυπομονούμε να ξανά έρθουμε. Ο οικοδεσπότης ευγενέστατος και πρόθυμος να βοηθήσει. Το διαμέρισμα είναι ολοκαίνουργιο!»

• Alcyone Studios and Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ένα πολύ όμορφο κατάλυμα με μεγάλη άνεση και μοντέρνα διακόσμηση! Πεντακάθαρο κι το προσωπικό πάντα στην διάθεση να εξυπηρετήσει ! Θα το ξανά προτιμούσα !»

• Akti Galinis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η οικοδέσποινα ήταν πολύ γλυκιά,ευγενική, εξυπηρετική. .»

• Blue Horizon Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικά δωμάτια! Μείναμε δυστυχώς μόνο για ένα βράδυ καθώς περνούσαμε από την Σταλίδα και μείναμε σε ένα δωμάτιο - studio. Πολύ άνετα δωμάτια, πρόσφατα ανακαινισμένα, φανταστική τοποθεσία με φανταστική θέα! Περίπου ένα τέταρτο με τα πόδια στη θάλασσα! Επίσης είχαμε δύο αυλές, μία έξω από το δωμάτιό μας και μία στην ταράτσα του δωματίου μας όλη δική μας που ήταν σκέτη απόλαυση το βράδυ! Η απόλυτη ησυχία και η απόλυτη θέα που συνδυάζει βουνό και θάλασσα! Ειδυλλιακό τοπίο. Δεν το περιμέναμε, γιατί κλείσαμε σε χαμηλή τιμή και ήταν πολύ ανώτερο των προσδοκιών μας. Θα ξανάρθουμε σίγουρα για περισσότερες μέρες και μάλιστα θα μείνουμε σε ένα από τα υπόλοιπα δωμάτια που είναι δίχωρα με ξεχωριστό υπνοδωμάτιο και κάποια έχουν και τζακούζι. Ιδανικό για κάθε τύπο επισκέπτη, από ζευγάρια μέχρι οικογένειες με παιδιά»

• EZITH LUXURY APARTMENTS Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καταπληκτική φιλοξενία, καταπληκτικό διαμέρισμα! Σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη στο Ηράκλειο θα σας προτιμήσουμε!»

• Ammoudara Beach Hotel Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ καθαρό και πολύ ευγενικό προσωπικό και πολύ καλό στρώμα και μαξιλάρια»

• Mythos Beach Hotel Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ευρύχωρο και καθαρό δωμάτιο, φιλικοί οικοδεσπότες, είχε ησυχία και άκουγες το κύμα της θάλασσας! Κατάλληλο μέρος ως ορμητήριο για εκδρομές. Ο,τι χρειάζεται κάποιος είναι κοντά (σουπερ μαρκετ, εστιατόριο) χωρις όμως πληθώρα επιλογών, αλλά για αυτό υπάρχουν τα πιο τουριστικά και πολυσύχναστα μέρη, οπότε δε μας πείραξε καθόλου.»

• StelSif Studio's Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το κρεβάτι και η τοποθεσία.»

• Elina Hotel Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική. Οι εγκαταστάσεις κ η εξυπηρετηση ήταν φοβερή. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και σίγουρα θα σας ξανά προτιμήσουμε σε επόμενη επίσκεψη μας.»

• SII City Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Με λίγα λόγια ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Ολοκαινουργιο και πεντακάθαρο. Ευχαριστούμε πολύ και ανυπομονούμε να ξανά έρθουμε.»