3. Χανιά κριτικές ξενοδοχείων
  4. Σούδα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Σούδα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Sunrise Apartment 2 Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Πολύ ευγενικοί ιδιοκτήτες και φιλόξενοι και ωραία αυλή!!»

• Ethereal Apartments Chania Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Άνετο δωμάτιο και πολύ καθαροί χώροι.»

• Rouan Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ .ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΛΗΨΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ .ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕ ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΡΩΜΑ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΩΡΑΙΑ.»

• Rouan Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το κατάλυμα είναι εξαιρετικό! Αυτό που ξεχωρίζει είναι η καθαριότητα καθώς και η άνεση που σου προσφέρει. Η θέα στο λιμάνι της Σούδας είναι εκπληκτική και σου αφήνει μια όμορφη ανάμνηση. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• White Dome Apartment I Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα ήταν πολύ καθαρό και παρείχε τα πάντα. Βρίσκεται σε ήσυχη περιοχή, εύκολη προσβάσιμη και τα κλειδιά τα παραλάβαμε αμέσως όταν φτάσαμε. Μας έδωσαν κάποιες πληροφορίες σχετικά με το σπίτι, ήταν φιλικοί και πρόθυμοι για τυχόν απορίες. Θα το επισκεφτούμε ξανά!»

• Sea view Penthhouse Βαθμολογία σχολίων: 7,6

«Καθαρό δωμάτιο , υπέροχη θέα , πολύ ήσυχη περιοχή γιά ξεκούραση , κρίμα πού δέν τό βρήκα πάλι διαθέσιμο γιά τόν Απρίλιο....!!»

• Sunrise Apartment Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«όλα ευγένεια φιλοξενία χιούμορ ενας τελιος συνδιασμος θα ξαναπήγαινα πολύ ευχαρίστως να είστε καλα ευχαριστώ πολύ»

• BO Home Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Η οικοδέσποινα ήταν μια πάρα πολύ ευδιάθετη και ευγενική γυναίκα. Μας εξυπηρέτησε στο αψε σβήσε. Μας κέρασε και μηλόπιτα που είχε φτιάξει. Τα δωμάτια πολύ ωραία και κυρίως πεντακάθαρα.»

• Parthenon apartment Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Όλα μας άρεσαν είναι καταπληκτικό! Επειδή μείναμε εμείς στο apartments κι οι αλλοι στο hotel αν έχω μπερδέψει τις κριτικές ζητώ συγνώμη. Επειδή έχουν το ίδιο όνομα. Το apartments Παρθενων είναι εξαιρετικό και ολοκαίνουργο ...........το hotel παρθενων χρειάζεται ανακαινίση στα μπάνια.......... Παρθενων και τα δύο μπερδεύτηκα»

• Ξενοδοχείο Παρθενών Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«Ευρύχωρο, καθαρό, ιδανικό για οικογένειες, ζευγάρια και παρέες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Η Κυρία Μαριάννα πολύ εξυπηρετική, ευγενική.»

Τα 20 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σούδα

βάσει 1.830 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com