3. Chania – opinie o hotelach

9,6

9,9

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

• Willa z 2 sypialniami

Gdybym mogła to dałabym 12 na 10. Miejsce idealne na wypoczynek, wyposażony we wszystki niezbędne sprzęty (zmywarka, toster, opiekacz, mikrofala, pralka, żelazko, deska do prasowania, telerze, miski, sztućce, szklanki, wszystko czego potrzebujesz, a nawet wiecej). Na powitanie czekało na Nas ciasto i pyszne faszerowane warzywa. Lodówka również była w pełni wyposażona, jak również szafki we wszytskie podstawowe produkty spożywcze (platki, ryz, makaron, sosy do makaronu, kakao, kawa, herbata). Okolica cudowna. Gospodarze przemili i bardzo gościnni. A Iryna - pies rodziców Gospodarza skradł Nasze serce. Widok z okna i tarasu rewelacyjny. Klimatyzacja oddzielna w każdym pokoju. Nic tylko jechać i relaksować się.

• Ocena dodana: 5 lipca 2022

• Willa z 2 sypialniami

Nic :)

Przepiękna willa z widokiem na gaje oliwne. Basen i ogród robią wrażenie. Dom wyposażony we wszystko co potrzeba. Bardzo cicha i spokojna okolica. Brak sąsiadów. Można w pełni tu wypocząć! Gospodarz z rodziną bardzo mili i gościnni - po przyjeździe czekały na nas ich domowej roboty potrawy! Bardzo dobra lokalizacja do zwiedzania zachodniej części wyspy! Spędziliśmy tu prawie tydzień i polecamy każdemu! Na pewno tu wrócimy!! :)