3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kisamos – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Martimi Apartments - 200M from Drapanias Beach - Pool - Hot Tub - Sauna - BBQ

9,2

9,5

9,5

9,8

• Ocena dodana: 8 maja 2023

Fantastyczny pobyt

brak

Świetny, przestronny apartament. Super kontakt z właścicielem. Bardzo czysto. Z okien i balkonów widok na morze. Czyściutki basen i jacuzzi. Niedaleko do sklepu, restauracji i na plażę. Polecam osobom, które chcą odpocząć z daleka od tłumów. Świetna baza wypadowa na Balos i Elafonissi

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2023

Zdecydowanie polecam
    • Apartament – parter

Świetnie wyposażony apartament blisko morza, czysty, zadbany. Duży ogród z basenem i jacuzzi. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Samodzielne zameldowanie i wymeldowanie to duży plus obiektu.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 16 października 2022

• Apartament z widokiem na morze

Bardzo komfortowy apartament, w cichej okolicy. Blisko do morza. Basen i jacuzzi - super komfort po całym dniu zwiedzania. Świetny kontakt z właścicielem. Mielismy samolot poznym wieczorem, nie bylo problemu by zostac w apartamencie do godziny 15.00 Polecam

• Ocena dodana: 10 czerwca 2022

Polecam
    • Apartament z widokiem na morze

Wszystko doskonale przygotowane. Mega duży apartament. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.

• Ocena dodana: 1 czerwca 2022

Bardzo przyjemny obiekt dla rodzin z dziećmi.
    • Apartament – parter

Naprawde ciężko „ wymyśleć” co można by poprawić. Mieszkaliśmy w naprawde tragicznych obiektach. W ktorych stosunek ceny do jakosci i serwisu był totalną pomyłką lub słabym żartem. Mieszkalismy w obiektach gdzie na powitanie czekal na nas poczestunek, pościel była zmieniana co 5 dni a pokoje sprzatane co dwa dni ale tez cena byla 2 i 3 razy wyższa.

Czuliśmy się niezależni. Apartament wyposażony we wszystko co potrzebne rodzinie.

• Ocena dodana: 20 maja 2022

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dobrze wyposażona kuchnia, świetna baza wypadowa do pobliskich plaż i atrakcji, o
    • Apartament z widokiem na morze

brak odpowiedniej zabudowy prysznica przez co woda wylewała się na podłogę lazienki

czystość,dobrze wyposażona kuchnia, whirlpool z hydromasażem, basen, fajna okolica

• Ocena dodana: 5 maja 2022

• Apartament z widokiem na morze

Bardzo często i komfortowo. W obiekcie tylko 3 apartamenty więc atmosfera spokojna. Podobało się nam wszystko

• Ocena dodana: 4 maja 2022

udogodnienia

• Ocena dodana: 27 maja 2023

Przyjemny
    • Apartament – parter

Czuliśmy, że obiekt nie został przygotowany na przyjazd gości. Z szafek kuchennych unosił się nieprzyjemny zapach stęchlizny. W łazience śmierdziało kanalizacją, zapach ten rozprzestrzeniał się na cały apartament. Piekarnik był tak brudny, że jedzenie które do niego włożyliśmy musieliśmy wyrzucić. Ewidentnie nie został wcale umyty i tłuszcz się przypalił. Największym rozczarowaniem był basen. Było to główne kryterium wyboru tego obiektu. Nie był zdatny do użytku bo woda w nim była mętna. Cały teren na zewnątrz był brudny. Leżaki w pajęczynach, brudne itd. Rozumiem na jakiej zasadzie działa sprzątanie obiektu, ale wydaje mi się, że chociaż na sezon powinno się ogarnąć miejsca wspólne. Apartamenty mają bardzo duży potencjał i gdyby tylko ktoś poświęcił trochę czasu na to żeby przygotować obiekt na sezon to na pewno byłoby dużo lepiej.

Lokalizacja dla nas idealna. Spokojna okolica blisko morza. Wielkość apartamentu wystarczająca. Fajne jaccuzi. Apartament wyposażony we wszystko co potrzebne, począwszy od pralki, kończąc na świetnie wyposażonej kuchni.

• Ocena dodana: 5 października 2023

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2022