3. Chania – opinie o hotelach

8,7

9,8

10,0

• Ocena dodana: 30 maja 2024

9/10 w pełni zasłużone. Polecam!
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na basen

Jedyny mankament to śniadania. Bardzo bardzo ubogi wybór produktów, ale trzeba przyznać że świeżych. Może tak to wyglądało, bo w hotelu były tylko 4 pokoje zajęte i było przed sezonem. To w sumie jedyne co bym poprawił w hotelu. No i kawa z szwedzkiego stołu - niestety paskudna, ale można zamówić z ekspresu to już inna bajka :)

Nowy hotel, ultra czysto w środku (tak czystego hotelu jeszcze nie odwiedzałem), obsługa super pomocna i zawsze uśmiechnięta a nie jak w niektórych hotelach. Basen malutki i płytki (max 1.5m) ale woda zawsze czysta. Leżaków wystarczającą ilość (przed sezonem w zasadzie ma się prywatny basen - my nie oświadczyliśmy tam nikogo przez cały pobyt, bo tylko 4 pokoje były zajęte. Blisko do sklepu, plaży i tawern zarówno tych koło promenady jak i centrum Kissamos. Dla nas naprawdę sztos.

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

ok, plusy: parking, czysto , klimatyzacja , basen.
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na ogród

Brak kawy , nie była wystawiona dla dyspozycji gości za to podawana na zamówienie , lecz trzeba się domyśleć , że tak to działa ,bo nie ma żadnej informacji.

Śniadanie w stylu południowym , momentami czegoś brakowało to obsługa donosiła. Dla mnie główny minus za to łatwy dla hotelu do naprawienia to kawa do śniadania , w pierwszy dzień pojechaliśmy po śniadaniu do innej restauracji na kawę ,a w drugi dzień podczas śniadania zapytałem obsługę czy zrobi mi kawę i zrobiła , ale tak jakby ekstra bo nie widziałem aby ktoś inny pił kawę . To jest drobiazg , najważniejsze ,że jest czysto , jest klimatyzacja i jest basen.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

Spokojne miejsce, wszędzie blisko, uczynna obsługa
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na ogród

przeszkadzało nam tylko poranne słońce, świeciło prosto w oczy, bo okno było na przeciw łóżka, a roleta słabo zaciemniała

Położenie blisko zarówno do plaży jak i głównej ulicy z tavernami, barami. Obiekt jest nowy, zadbany. wykupiliśmy śniadania, w naszej ocenie było wszystko: bułki, masło, wędlina, sery, owoce, musli, jogurt grecki, orzechy włoskie, miód, jajka gotowane i jajecznica. Kawa z warnika, można było zamówić odpłatnie w barze z ekspresu. Pyszny świeżo wyciskany sok z pomarańczy, mniam! zdecydowanie śniadanie było warte swej ceny! w pokoju klimatyzacja była wybawieniem. Poza tym wygodne fotele na balkonie i mini suszarka do ubrań.

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

Świetny na odpoczynek
    • Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

Basen jest „na wejściu” do hotelu i recepcji - mało odosobniony. ale to drobiazg :) Pobliska plaza nie ma leżaków (miejska 2 min drogi), żeby skorzystać z leżaków trzeba przejść ok 15 min do restauracji, ktore po zakupie umożliwiają korzystanie z leżaków

Pokoje były sprzątane codziennie - bez względu na godzinę wyjścia z pokoju zawsze po powrocie był wysprzątany. Bardzo miła obsługa. lokalizacja - 3 minuty od supermarketu, 5 min od przystanku autobusowego (autobusy do Elafonsii codziennie). Sam hotel nowiutki. Śniadanie można zamawiać codziennie (8eur). W pokoju świetnie działająca klima, lodówka. Bardzo ładna i wygodna łazienka. Kissamos to nie jest miasteczko turystyczne - jest wszystko czego potrzeba, ale na szczescie brak jest typowych „nadmorskich okazji”

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

• Ocena dodana: 19 października 2022