3. Retimno – opinie o hotelach
  4. Triopetra – opinie o hotelu
Grecja Triopetra Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wille ładnie położone. Do plaży około 2-3 minuty samochodem. W okolicy znajduje się kilka tawern, gdzie można przyjemnie spędzić wieczór. Mieszkanie bardzo dobrze wysprzątane, przyjemne i przestronne. W trakcie pobytu było dodatkowo porządnie posprzątane. Gospodarz bardzo miły, pozostawił w lodówce coś do jedzenia i picia (również %). Wyposażenie bardzo dobre - sprzęty AGD wystarczające, aby samodzielnie się wszystkim zająć, łącznie z praniem, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Basen czysty, z diabelsko zimną wodą, do której można wskoczyć natychmiast po przebudzeniu w upalny poranek. Dom znajduje się na południowym wybrzeżu Krety, ze wszystkimi tego zaletami i wadami - dzikość przyrody, surowość klimatu i ubogość regionu. Dzięki temu nie jest tak tłoczno, jak w północnych kurortach, a doświadczenie kultury i przyrody wydaje się być bardziej autentyczne, intymne i przyjemne.”

• „Fantastyczna lokalizacja, piękny widok, duży czysty basen, dostępny internet, wygodne łóżko, w pełni wyposażona kuchnia (super lodówka), ekspres do kawy. Zaopatrzona lodówka w podstawowe produkty oraz miły "welcome gift" czekający na stole. Leżaki przy basenie oraz zewnętrzny grill. Super wielka plaża i rewelacyjne tawerny na niej. Nic tylko wracać asap :)”

• Villa Alexander 1 Ocena: 7,9

„Obiekt spodoba się osoba ceniącym ciszę i spokój. Wielka willa która pomieści dużą grupę osób. Bardzo dyskretni właściciele (posiadają własną tawernę przy plaży(świetne jedzenie)”

• „wszystko”

• „Świtna lokalizacja z pięknymi widokami. Majestatyczne góry i malowniczy widok na morze. Bardzo blisko do klimatycznych,pięknych i niezatłoczonych plaż z pełną infrastrukturą i obsługą. Niezwykle gościnni właciciele Villi którzy także prowadzą nieopodal tawernę ,,Filenia"z pysznym i świeżym jedzeniem, ugościli nas jak członków własnej rodziny. Stworzona przez nich atmosfera zostanie przez nas zapamiętana na długo. Wspaniałe miejsce do rodzinnego wypoczynku. Szczerze Polecam.”

• „Wille bardzo ładne i czyste, bogato wyposażone. Nie brakowało niczego. Klimatyzacja w każdym pokoju. Gospodarz George przywitał nas lokalnymi produktami. Był bardzo uprzejmy i pomocny. Kiedy mieliśmy małą awarię pomógł nam natychmiast. Zareagował bardzo szybko i nie odpuścił do momentu załatwienia sprawy. Bardzo mu dziękujemy za ogromne zaangażowanie, pomoc i opiekę.”

• „Świetna lokalizacja, dla osób lubiących spokój i wypoczynek blisko natury. Niedaleko świetne plaże, mała i duża Triopetra, oraz Agios Pavlos. Dom świetnie wyposażony, pięknie położony z widokiem na morze z jednej i góry z drugiej strony. Świetny basen, a przede wszystkim przemili gospodarze, zawsze gotowi pomóc, gdyby cos było potrzeba. Niedaleko prowadzą też restaurację Filenia z przepysznym jedzeniem, do której też zdecydowanie warto zawitać. Będziemy na pewno tęsknić, może jeszcze kiedyś uda się tu zawitać.”

• „Super lokalizacja.Właściciel przesympatyczny.”

• „Bardzo dogodne położenie obiektu. Świetny prywatny basen i wspaniała plaża w pobliżu. Bardzo uprzejmi gospodarze. To z pewnością jest bardzo fajne miejsce na wakacje.”

10 najlepszych hoteli w mieście Triopetra