3. Chania – opinie o hotelach
  4. Platanias – opinie o hotelu
Grecja Platanias Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bliskość morza”

• VAMA APARTMENT Ocena: 9,7

„Bardzo nowoczesny, wygodny apartament niemal w centrum Platanias. Prowadzą do niego klimatyczne, ciasne uliczki. Brak parkingu przy apartamencie, ale samochód można zostawić kilkaset metrów dalej. W pobliżu dużo tawern, mimo to cisza i spokój. Gospodarze przywitali nas świeżymi owocami. Klucz czekał w skrytce, co ułatwiło meldunek.”

• Marika Hotel Ocena: 8,9

„Rewelacyjny hotel,duze czyste pokoje,byłem juz w wielu hotelach ale ten mnie mega pozytywnie zaskoczył,okolica tez fajna duzo sklepow obok,ideale dla par ktore lubia chodzic po sklepach,duzo lokali obok,sniadania skromne ale kazdy cos dla siebie znajdzie,bardzo dobra restauracja,dania ładnie podane i smaczne,naprawde polecam.”

• Indigo Mare Ocena: 8,5

„Hotel fajny ale różne pokoje w tej samej cenie, ja zmieniłam na inny. Ogólnie bardzo fajny hotel a posiłki bardzo dobre. Jedynie na śniadanie codziennie to samo ale wciąż duży wybor. Kolacje urozmaicone i bardzo dobre :) Mój drugi pobyt tutaj :)”

• „Kameralny obiekt w spokojnej okolicy z zadbanym ogrodem. Spory balkon na którym można zjeść śniadanie czy raczyć się wieczorną lampką wina. Balkon położny jest od strony morza (północ) więc panuje tam miła temperatura. Kilka minut spacerem do bezpłatnej plaży i centrum Platanias. Przystanek autobusowy tuż obok apartamentu. W najbliższej okolicy wiele tawern, barów i restauracji oraz kilka marketów. Pokój klimatyzowany, zadbany, sprzątany codziennie. Uśmiechnięty i pomocny gospodarz.”

• Ermis Suites Ocena: 8,8

„Super właściciele, bardzo pomocny gospodarz. Czysto, schludnie, ładne duże i wyposażone pokoje. Pani z recepcji poleciła kilka restauracji i wszystkie były bardzo dobre.”

• „To naprawdę świetny hotel. Pokoje przestronne i codziennie sprzątane, personel miły i uczynny, jedzenie PRZEPYSZNE! Idealna baza wypadowa do zwiedzania Krety. Przy basenie niewiele miejsca- nie miało to dla nas znaczenia ponieważ z niego nie korzystaliśmy.”

• Marika Hotel Ocena: 8,9

„Położenie, pokoje, klimat ogólnie wszystko na plus.”

• Elia Platanias Ocena: 9,2

„Bardzo dobry kontakt, apartament zgodny z opisem, pyszne śniadania.”

• „Przestronny pokój Blisko do plaży Basen dla dzieci - pogrzewany Dobre desery Zmiana ręczników codziennie Widok Można grać w ping pong Mini market super Wygodne duże łóżka”

30 najlepszych hoteli w mieście Platanias