2. Гърция отзиви за хотели
  3. Chania отзиви за хотели
  4. Платаниас отзиви за хотели
Гърция Платаниас Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Twins Apartments Оценка от отзивите: 9.6

„Всичко беше прекрасно!! Нови, красиво обзаведени, чисти апартаменти, оборудвани с всичко необходимо. Собственичката е много мила и отзивчива. С удоволствие ще се върнем. Ευχαριστούμε πολύ!!“

• Evelina's House Оценка от отзивите: 9.6

„хареса ми оборудването,големината и комфорта на стаите.Къщата имаше всичко необходимо за чудесна ваканция,домакините бяха много отзивчиви и гостоприемни,имашe домашно сладко и кекс за добре дошли“

• Casa Maria Hotel Apts Оценка от отзивите: 8.8

„Всичко беше страхотно. Комуникация с домакин, местоположение, гледка, интернет, удобства, интериор. Препоръчвам.“

• Marika Hotel Оценка от отзивите: 8.9

„Посрещнаха ни с бутилка местно бяло вино! в ресторанта храната е вкусна и изобилна. има ръкавици и маски. Вечерта ресторанта приготвя вкусна храна с месо или морски деликатеси по Ваш избор. Поднесено с усмивка,красиво аранжирани ястия и винаги накрая комплимент от заведението. Божествено вкусен коняк( или бренди) -не можах да определя,сервират със сметката!“

• Ariadne Beach Оценка от отзивите: 9.1

„Всичко!“

• Porto Platanias Beach Resort & Spa Оценка от отзивите: 8.4

„Местоположението на хотела е ок, има директен достъп до плажа, персоналът е доста добре подготвен и любезен, не създават напрежение, отзивчиви и съдействащи. Искам да изкажа благодарност към всички сервитьори в ресторанта и към хората, които се грижеха за забавлението на гостите-страхотен екип. Храната е разнообразна, имаше специален кът с детско меню, както и за хора, които не консумират лактоза примерно.“

• Ilias Apartments Оценка от отзивите: 9.2

„Невероятен апартамент,на изключително удобно място.Усмихнати и позитивни домакини.Препоръчвам апартамента,светъл,удобни легла,добра локация.“

• Porto Platanias Beach Resort & Spa Оценка от отзивите: 8.4

„Локация, на първа линия. Отговаря напълно на снимките от сайта, красиво и удобно. Останахме много доволни!“

30-те най-добри хотела в Платаниас

на базата на 11 318 отзива за хотели на Booking.com