2. Гърция отзиви за хотели
  3. Гърция отзиви за хотели
Крит Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Galaxy Iraklio Hotel Оценка от отзивите: 9

„Хотела е на пешеходно разстояние от старият град. Условията отговарят на хотел с 5 звезди. При настаняването ни имаше комплимент в стаята. местна ракия и снакс. В хотела се поддържа изключителна чистота. Закуската беше на блок маса, но персонала асистира усърдно. Продуктите са качествени. Оценката ни за закуската е висока. Вечерята беше лакарт меню. Гурме храна (предястие, салата, основно и десерт)с добро обслужване в приятна обстановка.“

• Infinity Blue Boutique Hotel & Spa - Adults Only Оценка от отзивите: 9

„Стаите бяха чисти и приятни. В едната даже имаше джакузи по средата.“

• Arkadi Hotel Оценка от отзивите: 10

„Този хотел е на много добро централно място близо до автогарата на центъра до всички магазини и лимани.Всичко е толкова чисто и ново .Хавлиите ,чаршафи,удобни легла и възглавници.Вода,безплатни напитки имаше в хладилника.Имаше чай и кафе Закуската е много богата от всичко и прясно и вкусно.На другия ден беше различни неща имаше банички,кексове,кроасани .. Персонала е много любезен всички които ни обслужваха с усмивка и готови да помогнат Благодаря за това че ни оставиха до 15.00 ч след обяд. Попитахме дали може да останем защото трябваше да сме на айрогарата в 17.00 ч и бяхме изморени за разходка на 01.01. Пак ще дойдем Благодаря много“

• Icarus Apartments Оценка от отзивите: 10

„Чудесна локация! На няколко крачки от крайбрежната улица.“

• Domus Renier Boutique Hotel - Historic Hotels Worldwide Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше супер, закуската великолепна, гледката вълшебна, персонала приятелски, локацията идеална! Резервирахме следващия си престой .“

• Galaxy Iraklio Hotel Оценка от отзивите: 9

„Тази резервация е удължаване на нашият престой. Само по себе си това говори много за това. че хотела ни хареса.“

• GDM Megaron, Historical Monument Hotel Оценка от отзивите: 10

„Стаите са разкошни и тихи, чистотата изключителна, гледката е прекрасна, персоналът перфектен. Закуската е разнообразна, обстановката е предразполагаща към почивка и спокойствие. Съотношението цена - качество е много добро. Това е най-добрият хотел в Гърция, който съм посещавал.“

• El Greco Hotel Оценка от отзивите: 9

„всичко ми харесва“

• The Chania Hotel Оценка от отзивите: 10

„Сравнително малък нов или съвсем скоро подновен хотел на централно място. Доста екстри, някои дори ненужни. Отзивчив персонал.“

• Kydon The Heart City Hotel Оценка от отзивите: 6

„Местоположение“