2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Rethymno - hodnotenia hotelov
  4. Platanes - hodnotenia hotelov
Grécko Platanes Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Gold Apartments Priemerné hodnotenie: 8,6

„Apartman bol krásny, priestranný, čistý, každý deň výmena uterákov, upratané, klimatizácia a hlavne čisto a pohodlne“

• Trefon Hotel Apartments and Family Suites Priemerné hodnotenie: 8,5

„Strava výborná, personál priateľský a príjemný“

• Rethymno Village Priemerné hodnotenie: 8,5

„Prostredie celého hotela veľmi pekné.“

• Rethymno Village Priemerné hodnotenie: 8,5

„Hotel čistý, strava zodpoveda cene, ale hladní neostanete. Pekný bazén.“

• Rethymno Village Priemerné hodnotenie: 8,5

„Pomer cena kvalita skvelá, veľmi milý personál, čistý hotel, chutné jedlo, lokalita blízko autobusovej zastávky a blízkosť pri pláži a taktiež množstvo reštaurácii a barov v okolí“

• Mary Hotel & Mary Royal Suites Priemerné hodnotenie: 9,2

„Všetko bolo úžasné, majitelia hotela ako aj personál boli veľmi priateľskí usmievaví, bolo vidieť, že im záleží na našom pohodlí. Je to komornejší hotel s veľmi rodinnou atmosférou (bez problémov nám pripravili postieľku pre nášho syna), vynikajúce raňajky, každý deň s inou domácou špecialitou. Poloha hotela bola úplne skvelá, blízko hlavnej ulice (tiché prostredie), ku pláži 2-3 min peši. Pláž bola rozsiahla s dostatočnou ponukou lehátok a občerstvenia. Vynikajúca čistota. Hotel nám taktiež sprostredkoval odvoz z letiska Heraklion ako aj cestu späť, taktiež boli veľmi nápomocný pri strate batožiny na letisku. Ďakujeme veľmi pekne Konstantinos :).“

• Trefon Hotel Apartments and Family Suites Priemerné hodnotenie: 8,5

„velmi prijemny hotel mimo ruchu hlavnej cesty a blizko pri mori... ocenujem, ze v izbe boli na oknach siete proti hmyzu“

• Cretan Sun Priemerné hodnotenie: 7,8

„pomerne super poloha blizko autobusovej zastavky a obchodikov. na plaz som nešla ale neni to daleko.“

• Axos Priemerné hodnotenie: 8,4

„Personal bol naozaj veľmi priateľský. Bazén čistý a nebol preplnený. Oceňujem službu žehlenia. Odporúčam zúčastniť sa koncertu živej hudby,skvela zábava. Lokalita výborná,plaz je cca 5 minút peši.“

• Rethymno Village Priemerné hodnotenie: 8,5

„Vynikajúci pomer cena/kvalita. Pestrý výber jedál all inclusive, veľký bazén, čisté izby, pohodlné postele, biliard, stolný tenis. Hotel je situovaný v blízkosti piesočnatej pláže.“

Platanes: 15 najlepších hotelov