2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Rethymno - hodnotenia hotelov
Rethymno Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Palladion Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel sice trochu starsi ale pomer cena/kvalita je super! Starsie vybavenie izieb kde chodite iba spavat, kompenzuje milí personal hotela a reštauracia. Mali sme polpenziu pocas pobytu a vyber jedal bol vzdy dostatocny a neopakoval sa kazdy den. Zhruba polovica jedal bola kazdy den a polovica sa menila kazdy den. Boli na vyber aj typicke grecke jedla. Bazen cisty, bar pri bazene dostatocny aj s ponukou jednoduchych jedal pocas dna.“

• Palladion Priemerné hodnotenie: 7

„Ľahká dostupnosť z letiska/na letisko autobusmi. Zastávka MHD hneď pri hotely. Kaviarne, supermarket, reštaurácie, cestovné agentúry ponúkajúce výlety za skvelé ceny, prenájom auta, scootra, bicyklov..., všetko po ruke. Čo sa týka hotela, bol tam fajn kľud a ticho. Personál príjemný, zariadenie hotela staršie ale postačujúce. Raňajky boli chutné .“

• Corali Beach Priemerné hodnotenie: 7

„Maly hotel s restauraciou priamo na plazi. Ranajky s dobrym vyberom. Dobra poloha ak mate k dispozicii auto. Plaz pri hoteli je mensia so skalnatm vstupom a nie velmi udrziavana, ale v okoli su velmi pekne palze pieskove aj kamienkove. Kedze je priamo v hoteli aj restauracia, na izbe nie je chladnicka, rychlovarna kanvica ani ziadny riad. Izby su male so zakladnym vybavenim. Cena ubytovania bola priazniva.“

• Gold Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Apartman bol krásny, priestranný, čistý, každý deň výmena uterákov, upratané, klimatizácia a hlavne čisto a pohodlne“

• Adel Paradise Priemerné hodnotenie: 5

„Izba bola pekná, krásny výhľad. V reštaurácii sa mi páčilo, že tam bola výborná zmrzlina vždy k dispozícii. Pekná recepcia aj terasa. Hotel nebol preplnený, čiže dalo sa pekne aj ľahnúť na lehátko pri bazéne, bazén príjemný.“

• White Swan Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo blízko centra aj pláže. Personál nám odporučil reštaurácie a ďalšie podniky, čo sme aj využili. Izba bola veľká, nová, čistá a výborne zariadená.“

• T Hotel Premium Suites Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne ubytovanie, vyborna strava, drinky a perfektny personal. Kedykolvek sa velmi radi vratime.“

• Filion Suites Resort & Spa Priemerné hodnotenie: 9

„Velmi pekny rezort v krasnej prirode obkoleseny horami. Sice vacsia vzdialenost od mora, ale premaval free hotelovy transfer kazdu hodinu takze to ani nevadilo. Personal velmi mily ustretovy. Izba priestranna aj velky balkon s krasnym vyhladom na hory. Jedlo bolo fantasticke.“

• Family Homes Zaharias Priemerné hodnotenie: 9

„Čistota izby a moderné zariadenie.Krásne voňavé chodby a schodisko.Pekný upravený vzhľad hotela.Veľmi pekný a milý prístup hoteliéra.“

• Mitos-Suites Priemerné hodnotenie: 10

„veľmi útulne ubytovanie, vždy sme sa tesili ,,domov” po celom dni na plazi. ústretové a milé slečny na recepcii nám boli vždy ochotné poradiť a zabezpečiť, aby sme mali všetko potrebné.“

30 Najlepších hotelov v regióne Rethymno