3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
  4. Perama – opinie o hotelu
Grecja Perama Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Oasis Hotel Ocena: 8,3

„Polecam polecam polecam. Hotel cudowny . Personel fantastyczny, indywidualne podejście do klienta. Bardzo mili i życzliwi ludzie, przepyszne jedzenie i piekne widoki. Zdecydowanie polecam ten hotel”

• Oasis Hotel Ocena: 8,3

„Widok z pokoju jest po prostu niesamowity. Nad głową co chwilę przelatują samoloty jednak nie jest to uciążliwe a ciekawe. Śniadania i kolacje smaczne. Hotel ma już swoje lata świetności za sobą, nie jest nowy jednak widoki zdecydowanie warte jego odwiedzenia. Obsługa bardzo miła”

• Oasis Hotel Ocena: 8,3

„cudowny widok z balkonu i smaczne śniadania”

• „Polecam, lokalizacja super, miła obsługa”

• Ray Hotel Corfu Ocena: 9

„Czystość, nowy bardzo ładny hotel, pyszne śniadania (codziennie wyciskany sok pomarańczowy, miód z plastra, świeże smoothy), uśmiechnięta i bardzo pomocna i pogodna obsługa. W dniu wyjazdu po wymeldowaniu bezpłatna możliwość skorzystania z pokoju by np. wziąć prysznic przed wyjazdem.”

• Panorama Ocena: 9,1

„Przesympatyczna właścicielka, zadbała o każdy detal pobytu, bardzo pomocna i otwarta osoba, do tego widok z balkonu oszałamiający. Do centrum miasta Korfu można dotrzeć spacerkiem w 40 minut lub autobusem spod hotelu.”

• „Clean and large apartment in a quiet area. 5 min. to the bus stop, 10 min. walk to the beach or to a local bakery with excellent pastries and coffee. Nice, communicative and helpful owner. The photo reflects reality. I definitely recommend it. Czysty i sporej wielkości apartament w spokojnej okolicy. 5 min. do przystanku autobusowego, 10 min. piechotą do plaży lub do miejscowej piekarni z doskonałymi wypiekami i kawą. Miły, komunikatywny i pomocny właściciel. Zdjęcie odzwierciedlają rzeczywistość. Zdecydowanie polecam.”

• Anita Ocena: 8,3

„Miła obsługa, dobra przestrzeń basenowa.”

• „Doskonała lokalizacja. Nie w samej stolicy ale bardzo blisko, co pozwoliło odpocząć od zgiełku miasta a jednocześnie być blisko głównego miasta. Bardzo blisko lotniska. Cudowny gospodarz, ciężko opisać w słowach jak bardzo troskliwy, serdeczny i zaangażowany w opiekę nad gośćmi. Człowiek z niesamowitą energią. Pomocny dosłownie na każdym kroku, a rady od rodzimego mieszkańca Korfu są na wagę złota. Apartament super czysty, a w nim wszystkie udogodnienia. Dodatkowo pobyt uprzyjemniał kot właściciela. W niedalekiej odległości, którą można przebyć na piechotę (10min) niewielka plaża, skąd można podziwiać wyjątkowe wschody słońca i zaraz obok Mysia Wyspa. Doskonałe miejsce wypadowe do innych atrakcji na wyspie. Brakuje skali żeby ocenić ten fantastyczny obiekt i pobyt. Na pewno wrócę!”

• Anita Ocena: 8,3

„Bardzo miły personel , czyste pokoje, codzienne sprzątanie , mały kameralny hotel”

20 najlepszych hoteli w mieście Perama