3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
Wyspy Jońskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Personel i lokalizacja rewelacyjna. Pokoje czyste i nowoczesne. Śniadania ok. Dostępny tenis ziemny oraz basen, niektóre wieczory byly z jakimiś atrakcjami. Do śniadań dostępne lody i wszystkie napoje.”

• „Świetna lokalizacja”

• Esperia Hotel Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, przyjemna lokalizacja, blisko do morza.”

• Ipsos di Mare Ocena: 10

„Świetne miejsce widok z okna na morze cudowne zachody słońca :)”

• Oasis Hotel Ocena: 10

„Polecam polecam polecam. Hotel cudowny . Personel fantastyczny, indywidualne podejście do klienta. Bardzo mili i życzliwi ludzie, przepyszne jedzenie i piekne widoki. Zdecydowanie polecam ten hotel”

• „Bardzo przyjazny właściciel.”

• TEREZAS HOTEL Ocena: 8

„wystrój hotelu, wygodne łóżka i poduszki, miły personel”

• „Świetna lokalizacja,super Palace Hostel,miły starszy Pan w recepcji,smaczne śniadania,super pobyt!!Polecam!!”

• Panorama Sidari Ocena: 10

„Jakość, cena, lokalizacja.”

• „Zaskakująco wysoki standard pokoju, porównywalny z najlepszymi 5 gwiazdkami. Jestem raczej wymagającym gościem, ale nie za bardzo jest się do czego doczepić. Wygodne łóżko, dwie poduszki do wyboru, dobrej jakości pościel, półka na walizkę, duża szafa, przestronna łazienka z trójwyjściowym prysznicem (kto nie chce moczyć włosów, a usiłuje się umyć pod deszczownicą rozumie 😉), zaciemniające zasłony, codziennie zmieniane ręczniki i co najważniejsze czyściuteńko (nawet materace na leżakach przy basenie były idealnie czyste). Do tego super śniadanka, do wybory parę ciepłych dań, owoce suszone i świeże, deserki, jogurt i sałatka grecka w mono porcjach (co lubię). I genialne położenie, przy samym porcie, wokół knajpki, tawerny i sklepiki, blisko do pięknej plaży. Mieliśmy zostać tylko parę dni a zostaliśmy na cały pobyt na wyspie. A na koniec pobytu dostaliśmy box z produktami z Korfu w podziękowaniu- bardzo miły gest.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy Jońskie