3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kisamos – opinie o hotelu
Grecja Kisamos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Balos Beach Ocena: 8,6

„Niesamowite!♥️ Hotel zlokalizowany w cichym miejscu, gdzie można się w pełni zrelaksować. Pokój z widokiem na morze, bardzo dobrze wyposażony (dużo szafek co uwielbiam jeśli wybieram się na dłuższy pobyt😁), wygodnie i czysto. Bardzo ładnie zaaranżowany dookoła. Obsługa sympatyczna. Polecam!”

• „Ładne, czyste pokoje, bardzo miła obsługa, polecam :)”

• Hermes Hotel Ocena: 7,6

„Super miejsce do urlopowania . Basen super jacuzzi też . Super miejsce do wypoczynku i adekwatne ceny”

• Balos Beach Ocena: 8,6

„Bardzo mila i pomocna obsługa, pokoj bardzo czysty i odpowiednio wyposażony. Ręczniki codziennie świeże. Piękny widok z balkonu , wspanialy wschód słońca 😍. Tylko raz jedliśmy w hotelowej restauracji, wybor ok ,smaczne. Lokalizacja idealna do zwiedzania Balos. W pobliżu klimatyczne miasteczko z fajnymi knajpami.”

• „Okolica cicha i spokojna, Blisko wszystkich znanych miejsc (laguna Balos, Falasarna, Elafonisi, Chania, Kissamos). Pokój był bardzo wygodny i czysty, z dobrze wyposażoną małą kuchnią. Śniadania w apartamencie są bardzo dobre”

• „Przepiękny widok na morze z balkonu, pyszne i różnorodne śniadania, duży, czysty basen i codziennie sprzątane pokoje. Zdecydowanie polecamy!”

• Olive Tree Ocena: 9,1

„Świetny personel, cicha okolica , bardzo czysto , super basen i lezaki na popołudniowy odpoczynek. W pobliżu super kawiarnia na śniadania z przemila obsługa i restauracje .”

• Revekka Rooms Ocena: 9,3

„Christa 🤩 Niesamowita kobieta - dokładnie opowiedziała gdzie dobrze zjeść, gdzie najlepsza kawa czy piekarnia. Dała rozpiskę i mapy z wszystkim co warto zwiedzić w okolicy, jaką najlepiej trasą jechać, gdzie zaparkować, co zabrać ze sobą. Na powitanie dostałyśmy po butelce schłodzonej wody i ciasteczku, co też było fajnym gestem. Bardzo, bardzo miło będziemy ją wspominać. Sam apartament duży, przestronny, z dość wąskim balkonem, ale w 2 osoby dało radę siedzieć przy stoliczku. Posiadał wielką lodówkę, ekspres do kawy i czajnik. Łazienka dość duża, mało nowoczesna, ale czysta. Pokój codziennie sprzątany. Miejsce idealne jako baza wypadowa do Balos, Elafonissi, Samarii, Falasarny, Gramvousa, Chanii… Bardzo polecam!”

• Balos Beach Ocena: 8,6

„Bardzo fajny, zadbany i czysty hotel. Pokój przestronny, wygodne łóżko. Nasz pobyt był bardzo krótki, ale bardzo udany. Upominek na koniec to bardzo miły gest, który dopełniał całość.”

• „Piękna lokalizacja, przemiła obsługa, pyszne jedzenie.”