3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kisamos – opinie o hotelu
Grecja Kisamos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Revekka Rooms Ocena: 9,3

„Właścicielka bardzo miła, bezproblemowa, pomocną, zna kilka słów po Polsku😉 W pokoju czyściutko- codzienne sprzątanie. W pokoju znajduje się wszystko co potrzeba Klimatyzacja, lodówka, ekspres do kawy. Blisko morza, restauracji. W miarę cichej okolicy.”

• „Jesteśmy bardzo zadowoleni z apartamentu. Jest on bardzo dobrze wyposażony, naprawdę niczego nam nie brakowało. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Przede wszystkim wszystko bardzo czyste, jak nowe. Bardzo mili,gospodarze. Byli bardzo uprzejmi, ale jednocześnie cenili naszą prywatność, wiec czuliśmy się bardzo komfortowo. Prywatny ogródek. Miejsce parkingowe. Bardzo dobra lokalizacja do zwiedzania zachodniej Krety- 20 minut jazdy samochodem na plażę Falasarna, która jest najładniejsza w pobliżu.”

• Balos Beach Ocena: 8,6

„Niesamowite!♥️ Hotel zlokalizowany w cichym miejscu, gdzie można się w pełni zrelaksować. Pokój z widokiem na morze, bardzo dobrze wyposażony (dużo szafek co uwielbiam jeśli wybieram się na dłuższy pobyt😁), wygodnie i czysto. Bardzo ładnie zaaranżowany dookoła. Obsługa sympatyczna. Polecam!”

• „Ładne, czyste pokoje, bardzo miła obsługa, polecam :)”

• Hermes Hotel Ocena: 7,6

„Super miejsce do urlopowania . Basen super jacuzzi też . Super miejsce do wypoczynku i adekwatne ceny”

• Balos Beach Ocena: 8,6

„Bardzo mila i pomocna obsługa, pokoj bardzo czysty i odpowiednio wyposażony. Ręczniki codziennie świeże. Piękny widok z balkonu , wspanialy wschód słońca 😍. Tylko raz jedliśmy w hotelowej restauracji, wybor ok ,smaczne. Lokalizacja idealna do zwiedzania Balos. W pobliżu klimatyczne miasteczko z fajnymi knajpami.”

• „Okolica cicha i spokojna, Blisko wszystkich znanych miejsc (laguna Balos, Falasarna, Elafonisi, Chania, Kissamos). Pokój był bardzo wygodny i czysty, z dobrze wyposażoną małą kuchnią. Śniadania w apartamencie są bardzo dobre”

• „Przepiękny widok na morze z balkonu, pyszne i różnorodne śniadania, duży, czysty basen i codziennie sprzątane pokoje. Zdecydowanie polecamy!”

• Olive Tree Ocena: 9,1

„Świetny personel, cicha okolica , bardzo czysto , super basen i lezaki na popołudniowy odpoczynek. W pobliżu super kawiarnia na śniadania z przemila obsługa i restauracje .”

• Revekka Rooms Ocena: 9,3

„Christa 🤩 Niesamowita kobieta - dokładnie opowiedziała gdzie dobrze zjeść, gdzie najlepsza kawa czy piekarnia. Dała rozpiskę i mapy z wszystkim co warto zwiedzić w okolicy, jaką najlepiej trasą jechać, gdzie zaparkować, co zabrać ze sobą. Na powitanie dostałyśmy po butelce schłodzonej wody i ciasteczku, co też było fajnym gestem. Bardzo, bardzo miło będziemy ją wspominać. Sam apartament duży, przestronny, z dość wąskim balkonem, ale w 2 osoby dało radę siedzieć przy stoliczku. Posiadał wielką lodówkę, ekspres do kawy i czajnik. Łazienka dość duża, mało nowoczesna, ale czysta. Pokój codziennie sprzątany. Miejsce idealne jako baza wypadowa do Balos, Elafonissi, Samarii, Falasarny, Gramvousa, Chanii… Bardzo polecam!”