3. Львівська область: відгуки про готелі

9,2

8,8

• Відгук від 25 травня 2024

• Люкс

Ми забронювали сауну на 2 години і помітили, що в джакузі була вода, де плавали частинки бруду. Звісно це трохи попсувало враження, але коли ми повідомили про це на рецепцію, на нашу скаргу швидко відреагували, пояснили ситуацію і перепросили, тому не критично:)

Дуже гарний краєвид, смачна їжа, розкішний напів-люкс номер за ціною стандарту.

• Відгук від 12 травня 2024

Не було зубних щіток

Дуже суперовий персонал

• Відгук від 11 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Ціна відповідає якості, тому немає жодних зауважень.

Були тут вже вдруге. Дуже затишне місце. Гарна територія. Все охайно. Персонал дуже привітний. Ідеальне місце для відпочинку на 3-4 дні. Дуже гарна природа навколо. Тільки заради неї треба подорожувати Львівщиною. Хороші сніданки і дуже приємні ціни в ресторані і в колибі на горі. Ще дуже сподобалось, що для гостей готелю один підйом безкоштовно. В загалом з розваг від готелю є тільки чан, підйом на гору, настільний теніс та басейн влітку. За територією готелю можна взяти квадроцикл або замовити екскурсію, або поїхати власним авто. Більше в цьому селі нема чого робити. Навіть прогулятись за межами готелю нема де.

• Відгук від 26 квітня 2024

Хотілось би в ресторані у дівчат трішки більш посмішок на обличчі .
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Чудовий адміністратор, чистий та комфортний номер, заворожуючі краєвиди.

• Відгук від 20 квітня 2024

• Покращений двомісний номер Делюкс з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Все було чудово! Персонал дуже приємний! Кухня смакота! Чан з травами неперевершений! Душевний спокій і релакс! Дуже задоволені! Приїдемо ще обовʼязково!

• Відгук від 2 квітня 2024

• Двомісний номер економ-класу

Чудове розташування, привітний персонал, є послуги раннього заїзду та виїзду (платні). Нам сподобалось, дякуємо.

• Відгук від 12 березня 2024

Чудовий готель з дбайливим персоналом!
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

З покращень, то можна трішки покращити інклюзивність на вході (бо лише сходи) для, наприклад, дитячих візків або для людей на кріслах колісних.

Ми дуже задоволені відпочинком! Чудова локація, дуже ввічливий і приємний персонал ( і на рецепції, і в ресторані). Дівчина з ресторану постійно приносила нам дитячий стільчик, пропонувала дитяче меню. До речі, в ресторані є також вегетаріанське меню, що здивувало (хоч ми і не вегетаріанці). Гарна територія біля готелю. В номері є чайник, холодильник і міні-бар. Є класна ігрова зона для дітей. І також приємним бонусом стало те, що в ціну входить абонемент на витяг на гору Високий верх (туди і назад). Смачні сніданки і загалом меню. Сподіваюсь, завітаємо ще в майбутньому!

• Відгук від 26 лютого 2024

• Люкс

В захваті від готелю . Від ресторану. Локація дуже гарна. Неймовірний підйомник.

• Відгук від 15 лютого 2024

Ціна - якість відповідає 100%
    • Люкс

Готель розташований в мальовничому куточку гір, з прекрасним краєвидом і поруч знаходиться підйомник, що є дуже зручним для бажаючих покататися на лижах, або просто піднятися на вершину щоб поїсти смачний шашлик та випити запашного глінтвейну. В вартість номеру входить сніданок, який є досить різноманітним та смачним. З додаткового замовляли чан. Охолодитися після якого можна в гірській річці, а поміж тим нас пригощали смачним карпатським чаєм.

• Відгук від 10 січня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Поселилися в двох номерах: економ та покращений. Щодо економу то він замалий як для відпочинку. Покращений - ідеальний розмір.Приємне спілкування із співробітниками. Дуже смачний ресторан. Сподобалося те, що не було надлишкової дороговизни в інтерєрі, та при цьому було все зо потрібно для відпочинку.

• Відгук від 5 січня 2024

• Люкс

Готель супер, хоча снігу не було, все було класно. Красота Карпат, каток та чани від готелю, квадроцикли та чудовий сімейний відпочинок!

• Відгук від 29 грудня 2023

• Двомісний номер економ-класу

Привітний персонал, гарне розташування, затишний номер.

• Відгук від 26 грудня 2023

Нічого не можу сказати

Це було неймовірно!!! Все гарно і чисто! Завжди допоможуть. Весь персонал просто супер. Особливо адміністратор Юлія, яка завжди піде на зустріч і допоможе. Дуже рекомендую. Смачна кухня, гарний відпочинок, масаж від Ігоря - все на вищому рівні! Тут дійсно турбуються про клієнтів)

• Відгук від 18 грудня 2023

В цілому достатню гарний варіант.
    • Двомісний номер економ-класу

В цілому коли лижний сезон не відкрито, вважаю ціну завищеною.

Дуже ввічливий персонал, надзвичайно смачна і різноманітна кухня у ресторані. Звісно дуже вдале розташування.

• Відгук від 15 грудня 2023

Прекрасний відпочинок в горах
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Прекрасний відпочинок, чистий і теплий номер, смачна кухня, надзвичайно ввічливий, добрий, і милий персонал. Сподобались сауна , джакузі , чан з травами і купання в гірській річці. Дуже зручно підніматись на вершину, канатна дорога рлзміщене біля готелю. Особлива подяка за позитивні емоції і хороший настрій, професіоналізм адміністратору рецепції Юлії.

• Відгук від 7 грудня 2023

Загальний висновок на рахунок готелю, в мене дуже і дуже позитивний!
    • Люкс

Перед тим як їхати туди читали відгуки і попали на негативний відгук що персонал погано ставиться,замовлення дуже довго готують і тд. Перебували з 27-29 листопада, кожен день були в ресторані нічо подібного не було, персонал привітний, замовлення готують дуже швидко! Дякую! Обовʼязково повернусь ще раз!!!

Готель супер, сподобалось все, ресторан і персонал теж супер! Вечеряли близько 6 вечора, була повна посадка в ресторані, замовлення принесли дуууже швидко, ( 7 хв )кухня смачна, ціни середні. Дуже зручно те що є в номері чайник, чай, здається дрібниця але зручно. Балкон був з видом на гори, просто вау!!!

• Відгук від 5 грудня 2023

Ви - найкращі 🔥
    • Люкс

Сподобалось абсолютно усе. Тепер рекомендую вас усім своїм знайомим і буду рекомендувати надалі😌 І планую повернутися до вас весною💕

• Відгук від 28 листопада 2023

Не попали у сауну

Готель чудовий, персонал дуже ввічливий! Чисті номери, полулюкс супер номер! Вид з вікна, казковий!

• Відгук від 27 листопада 2023

Мальовниче місце. Ціна - якість. У любу пору року є на що подивитись.

Не було такого

Дуже чисто й охайно. Персонал ввічливий і дуже уважний. Ресторан смачний максимально. Місцезнаходження ідеальне. Дають квитки на підйомник це взагалі зручно.

• Відгук від 20 листопада 2023

Рекомендую відвідати,

Офіціанти не дуже привітні

Зручне місце розташування, хороше співвідношення ціни і якості, в загальному враження чудові, приємно що в ціну входить відвідування басейну та квитків на підйомник)

• Відгук від 13 листопада 2023

Дуже чудові враження!
    • Двомісний номер економ-класу

Гарна подача та оформлення сніданку, смачна їжа в ресторані. Дуже порадувало про наявність електричного чайничка у нашому номері ))))))Все дуже сподобалось нам у готелі)))

• Відгук від 10 листопада 2023

Гарний відпочинок в гарному місці
    • Люкс

Деякі меблі потребують ремонту, запах каналізації у санузлах.

Привітний персонал, затишне місце, смачний сніданок) З обідами та вечерями у ресторані теж не було проблем. Особливе задоволення отримали всією родиною у чані готелю.

• Відгук від 5 листопада 2023

Дякуємо менеджменту та персоналу готелю за увагу до дрібниць.

Дуже чисто, охайно і затишно. Номера доглянуті. Все якісно працює. Чиста білизна та рушники. Хороший напір води в кранах і якісна справна сантехніка. Тепла підлога в санвузлі - дуже приємно. Смачно в ресторані і хороший сніданок. Готель приємно здивував. Дуже рекомендуємо.

• Відгук від 1 листопада 2023

Якби не сніданок було б 10

Розчарував сніданок.

Сподобалось - розташування, номер, розваги на території, персонал на рецепції дуже привітний.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: