3. Львівська область: відгуки про готелі

8,9

9,1

8,5

• Відгук від 8 травня 2024

Гарна територія та вид на гори
    • Намет

Шумоізоляція такої конструкції недуже. І так як недалеко колія, вночі потяги довголі гучно чути) але якщо міцний сон, думаю це не проблема. Також, щоб залишити авто ближче до помешкання, потрібно було оплачувати.

Дуже гарне розташування з видом на гори. У «будиночку» є все необхідне. На дворі гарна територія, є мангал + замовляли за додаткову оплату чан)

• Відгук від 2 травня 2024

• Намет

З такою вартістю за добу - чан можна було б включити у вартість. Вдень в глемпі - як в лазні, якщо не вмикати кондиціонер, вночі холодно. Тож кондиціонер має працювати завжди, для регулювання температури.

Супер будиночки для внесення різноманітності в ваше життя та для романтичного вікенду!) В глемпах все є для комфортного проживання. Гарний вид, природа - кайф!)

• Відгук від 29 квітня 2024

Дякую за чудовий відпочинок. Будемо до вас провертатися.
    • Намет

Колиба Забава біля готелю трохи розчарувала. Особисто мені було несмачно. Але в кожного свої уподобання. Однак замовлення доставки з бару, яке також пропонується готелем, - прекрасна альтернатива. Тут і швидко, і смачно, і вибір страв широчезний.

Glamping перевершив наші очікування. Все було ідеально - розташування, прекрасні краєвиди, в номері все продумано до дрібниць для найкращого відпочинку. Чан чудовий, в номері чистенько, охайно, комфортно, адміністратор Марія - професіонал своєї справи. Потішив і процес бронювання - адміністратор Богдана надала найдетальнішу інформацію щодо поселення та доїзду.

• Відгук від 3 квітня 2024

• Намет

Не сподобалось те,що ми не змогли скористатись чаном!!!замовили його о 20.00 а нам відмовили бо працює тільки до 22.00 і це великий недолік…

Всі зручності для незабутнього відпочинку

• Відгук від 21 березня 2024

Казково!!!
    • Намет

В сфері кожна деталь продумана для комфорту гостей. Адміністратор Марія дуже уважна і привітна, а атмосфера тепла та затишна. Незабутні враження від перебування тут!

• Відгук від 7 березня 2024

Все круто!!!
    • Намет

Мінуси: Прям поряд з будиночком неможливо припаркуватися, бо там облаштовані доріжки.Авто залишилось на парковці (3 хвилини пішки), але це не зовсім мінус, бо територія навкруги красиво зроблена.

Спокійне місце для відновлення, круті види, панорамні вікна на гори. Те що є власна тераса з чаном - дуже великий плюс. Покаталися на квадроциклах, піднялися на Погар.

• Відгук від 20 лютого 2024

Дуже рекомендую, все просто чудово. Усі зручності є, персонал привітний, і все дуже сподобалось, хочеться повертатись зн
    • Намет

Інколи запотівали вікна, та ми розуміємо, що вплинути на це було неможливо. Також кухня маленька, тому готувати доводилось комусь одному

Неймовірно добрий та ввічливий персонал, завжди допомагали та підказували. Вид неймовірний, і сподобалось, що усі зручності є

• Відгук від 17 лютого 2024

• Намет

Шум кондиціонера трішки заважав спати вночі

• Відгук від 6 лютого 2024

• Намет

Не можна під'їхати машиною, потрібно залишати біля калиби і далі пішки з чемоданами, сходинки були дуже слизьки і їх ніхто не посипав піском. Без чоловіка боялась з дому вийти, бо слизько

Неймовірний вид, затишно в середині, є все для приготування їжі самостійно, колиба поруч, гора Погар зі спусками поруч, 5 хв пішки

• Відгук від 13 листопада 2023

• Намет

Найбільше сподобалось те, що є можливість усамітнитись і гостей із сусідніх будиночків навіть не видно) Щаслива що знайшла це місце

• Відгук від 8 жовтня 2023

• Намет

Відсутність парковки, конденсат на панорамних вікнах який не зникав та шум від сусіднього будинку (капсули) де заселилися дві пари, любителів гучної музики до рання

Природа казкова, місце супер

• Відгук від 11 вересня 2023

Приємне місце для відпочинку
    • Намет

Недалеко проходить залізниця, трохи чути потяги вночі, але то не дуже заважало. Не одразу знайшли дорогу до глемпінгу, оскільки вулиця розгалужена, то трохи заблукали. Тому раджу одразу запитувати, як добратися.

Дуже гарний глемпінг, чистий номер, стильний, в номері є все необхідне для перебування і відпочинку. Інтер'єр сучасний, сподобалася увага до деталей, виходять стильні фотографії (для кого це важливо на відпочинку). На терасі був чан і бочка, скористалися нагодою погрітися прохолодним вечором - відчуття неймовірні, раджу замовляти. Краєвид чудовий на гори та місто.

• Відгук від 17 серпня 2023

Чудовий досвід
    • Намет

Дуже гарний глемпінг, з чаном, шикарним видом на гори та чудовим персоналом. Все було чисто, прибрано. Поряд є колиба, де можна смачно поїсти, а також можна замовити доставку.

• Відгук від 13 серпня 2023

• Намет

Голосно чути потяги, але то можна терпіти.

Неймовірно стильно, кожна деталь - окреме місце для фотосесії. Неймовірний краєвид. Наявність чану та бочки на терасі - взагалі було для мене приємним сюрпризом. Дякую

• Відгук від 31 липня 2023

• Намет

Комунікація з персоналом ( деякі моменти доводилося кілька разів перепитувати, особливо ще до заїзду), відсутність власної парковки, і немає вказівок на вуличках при під'їзді до готелю, щоб краще зорієнтуватися за 200-300 метрів біля готелю куди звертати.

Розташування ( відносно близько до Львова), купольний номер, його інтер'єр, краєвид з нього, чистота номеру, природа поруч🙂 Дякую 🫶

• Відгук від 30 липня 2023

• Намет

Мабуть нашою помилкою було те, що одразу не повідомили, що не вистачає одного бокалу для вина, бо при виселенні прийшлось виправдовуватись, що це не ми.

Чудове місце для комфортного відпочинку. Романтична атмосфера у самому глемпі та на терасі у будь-який час доби. Є все необхідне для відпочинку, мангалу та приготування їжі, їжу ми не готували у глемпі, але мангалом скористались, дрова безкоштовні, що також є плюсом. Увечері замовили чан, це окремий вид задоволення та оздоровлення. Є навіть деревʼяний столик для сиру та закусок для створення романтичної атмосфери. Є бажання повернутися знову:)

• Відгук від 20 липня 2023

Дуже класний відпочинок, хоч і на один день. Для зміни обстановки - саме те . У номері є все для комфортного проживання

Сподобалась свобода і простір

• Відгук від 4 липня 2023

• Намет

Хороше розташування, з гарним видом.

• Відгук від 13 червня 2023

Неймовірно

• Відгук від 4 червня 2023

• Намет

Поряд залізна дорога, буває досить гучно Тому беріть з собою біруші;)

Дуже гарна локація в номері є все необхідне. Привітний персонал.

• Відгук від 27 лютого 2023

• Намет

Трошки пильна підлога. Сильний шум від потягів. Немає сніданків. Доставка їжі, яку пропонує помешкання коштує 150 грн, кур‘єр не знає куди йти і просить вийти зустріти(

Гарний вид, є все необхідне для проживання.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 29 січня 2023

Чудовий, комфортний варіант для романтичного вікенду.
    • Намет

Розташування: до комплексу глемпінгів з умовної парковки йти не далеко, але під гору спочатку дорогою (з не малим схилом) з мілкого щебня, і потім ще досить крутими сходами. Як там буде коли є сніг або лід - гарне питання. Сама парковка, це ділянка закатаної глини/багнюки поміж двором колиби (ресторану) і якимось будівництвом. Заселення: приїхали ми на власному авто по орієнтиру до колиби яка поряд із дорогою до глемпінгу. Що далі? Невідомо! Дівчина що була на зв'язку ніяк не могла пояснити де і куди нам іти, хвилин 20 "вже бігла до нас", але так і не прибігла, і після дзвінків і роз'яснень куди нам все ж іти чи що взагалі робити, ми застали її аж на горі, де вона чекала нас біля глемпінгів. Тож, треба бути готовим самому шукати дорогу неясно куди. Доставка їжі із закладу, меню якого лежить в глемпінгах... приїжджає у самий низ тих сходів. Доставка за 100 гривень, ну шось таке собі, вибачте. Наступного дня замовляли іншу доставку - кур'єр прийшов до дверей глемпінгу (тож, це виходить не проблема, що було із першим місцем - неясно). До мінусів можна приписати чистоту кондиціонеру: кондиціонер був брудний, хоч він і висить над ліжком, і доступ до нього зручний (з другого поверха, де теж є матрац/ліжко). Але всі мінуси перераховані тут не та щоб критичні, та особливо ніяк не впливають на проживання, яке в свою чергу було тепле і комфортне.

Такий глемпінг, був однією із тревел-мрій. Конкретно цей комплекс глемпінгів має кілька переваг відносно інших глемпінг-куль. Зручне розташування: до глемпінгу можна дістатись на власному авто чи таксі з залізничного вокзалу м.Славське (прямим потягом з Києва, наприклад), багато інших глумпінг-куль розташовані вцілому не так зручно. Ціна: також доступна, в порівнянні із деякими іншими глемпінгами. В номері просторо (36м2 як для одної великої кімнати це класно). Інтер'єр глемпу стильний та сучасний, "інстаграмний". В сьгоднішніх реаліях наявність генератора – неабиякий плюс. Окрім обігріву кондиціонером, є ще камін, який прекрасно виконує не тільки роль елементу декору та створює затишок, а і непогано зігріває (так що доводилось провітрювати приміщення бо було жаркувато). Ванна кімната та кухня максимально чисті, з усім необхідним. Глемпінг пропонує місце де можна замовити доставку їжї – це ок, їжа дуже смачна, але про доставку - в розділі "не сподобалось".

• Відгук від 31 грудня 2022

• Намет

Дуже сподобалося, рекомендую. Краєвид просто заворожує🥰. Комфортне розташування, привітний персонал, пані Марія дуже позитивна та привітна людина 🥰🙏все поруч за декілька хвилин. Рекомендую поїздку на квадроциклах, просто подих захоплюють, ці вершини ❤ Обов'язково повернемося ще, коли буде сніг 🥰

• Відгук від 24 грудня 2022

Чудове місце для відпочинку
    • Намет

Єдиний мінус постійний шум проїзджаючих поїздів але якщо не плануєте спати то все окей 🙃😉

Приємна атмосфера , комфортний номер ,гарне місцерозташування , є все для гарного проведення часу 😊 .