5. Відгуки про Pansionat Slavskiy

8,1

6,9

• Відгук від 9 січня 2022

• Стандартний двомісний номер

- Відсутність безготівкового розрахунку у ресторані. Також, коли попросили розрахуватися безготівково на рецепції (був термінал), оскільки записували на рахунок номеру, то теж відмовили. Це дуже дивно і неправильно. - Після оплати за номер нам не видали ні квитанції ні чеку. Це трохи дивно. Мабуть, варто було вимагати. - Відпочиваючи у цьому готелі будьте готові до того, що тут часто заселяються групи дітей/підлітків. Конкретно у наш період було страшенно шумно щодня (20.00- 1.00) діти бігали, кричали, тупотіли. Неодноразово робили зауваження.

+ Оновлено номерний фонд, радує, що навіть стандартний номер дуже охайний(принаймні наш), присутній балкон, ванна кімната (є фен, скромна косметика), так само дуже гарні краєвиди👍 + Ціна дуже приємна. Враховуючи високий сезон 1500 за стандартний номер зі сніданками - це супер. + Справді чудовий ресторан. Є з чим порівняти у Славскьому, оскільки відвідали багато колиб/кафе. Чудове обслуговування, смачна кухня, красиве сервірування, приємні ціни. Можна скуштувати та придбати дуже смачні наливки на вибір. Окрема подяка офіціанту Андрію! + Вдале місце розташування готелю. Відносно поруч є крісельні та бугельні підйомники на г. Погар, Захар Беркут, Тростян. Для сміливих можна пішки (2.5-6 км) або на таксі (100-150 грн будь-яка точка)

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 5 січня 2022

Добре
    • Стандартний двомісний номер

Якість дороги під самим готелем. Ресторан: відсутність можливості розраховуватись карткою; якість (прісно) та об'єм страв (грибною юшкою ніби хотіли підкреслити, що людей на землі дуже багато, а грибної юшки дуже мало!)

Розташування і те, що це великий комплекс. Загалом чисто та акуратно. Персонал йде на зустріч (треба було скасувати одну добу, оскільки кататись без снігу не цікаво). Можливо частково ностальгія за дитинством (80ті-90ті) :)

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 29 липня 2021

Добре місце для повноцінного карпатського відпочінку
    • Стандартний двомісний номер

Меню не виправдало надій. Попрацюйте над цим будь ласка.

Розташування, чудовий краєвид, привітний персонал, велика зручна територія.

• Відгук від 17 жовтня 2022

• Стандартний двомісний номер

Стіни в номерах і сантехніку необхідно оновити, балкон потребує ремонту, смачнішу кухню, безкоштовні кулери з водою бажано встановити, постільна білизна з плямами необхідно оновити

Розташування - 15 від залізничної станції якщо іти навпростець) але потягів не чутно, в номері було прохолодно принесли і ввімкнули перед заїздом обігрівач, неймовірно гарні краєвиди, кухня нормальна, обслуговування дуже швидке, харчування входило в ціну, проблем з гарячою водою не було, персонал дуже приємний, так нагадує санаторій але номери оновлено, тихо і спокійно найкраще підійде для родин з дітьми і людей старшого віку, супер розташування

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 19 липня 2021

• Стандартний двомісний номер

Повар був на висоті, персонал дуже привітний, все супер.

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 21 червня 2021

• Стандартний двомісний номер

Більшість альтернативних виходів зачинені або заблоковані, потрібно постійно обходити готель і робити додаткові кола, щоб попасти у номер або їдальню, майданчик і т.д.

Чистота, якість харчування, басейни, доглянутість території, паркінг.

• Відгук від 20 червня 2021

3,0
    Погано
    • Стандартний двомісний номер

"Совдепія", сніданок чекали 50 хвилин, номера страшні, співвідношення ціна та якість поняття не сумісні, за такий готель максимум 700 грн, більше сюди не поїду. Фото взагалі не відповідають факту, на фото готель гарний та яскравий, по факту страшні сірі стіни, з яких сипеться штукатурка. Біля басейну всього 15 лежаків, а відпочиваючих по факту 40 людей, прийшлось стояти.

Хороший теплий басейн, гарний краєвид

• Відгук від 31 серпня 2021

Добре

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 16 жовтня 2022

Дата проживання: Жовтень 2022

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: