3. Львівська область: відгуки про готелі

Все сподобалось)

Кухня божественна, всім рекомендую❤️

• Відгук від 10 лютого 2024

• Люкс з видом на гори

Нас приємно вразив індивідуальний підхід до подорожуючих. Радушна, відкрита комунікація. Солідарність та повага до військових. Гарний краєвид та смачна їжа

• Відгук від 4 лютого 2024

Дуже класний варіант для того, щоб насолодитися Карпатами
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Локація супер, дуже близько від крісельного витягу, зручно добиратися туди пішки. Їжа - 10/10, все було ну дууууже смачно! У кімнатах тепло, спати було дуже комфортно. Вид з вікна на гори. Не можу сказати навіть нічого поганого. І мені і моїй родині дуже сильно все сподобалось. Залюбки приїдемо ще

• Відгук від 29 січня 2024

• Сімейний номер з ванною кімнатою

Кухня, готель і власники чарівні🥰

• Відгук від 22 січня 2024

• Сімейний номер з ванною кімнатою

У нас був сімейний номер. В одній кімнаті було двоспальне ліжко , а в іншій два розкладні ліжка і вони були дуже тверді. Діти не могли спати.

Дуже красивий краєвид

• Відгук від 19 січня 2024

• Люкс з видом на гори

Щирі господарі, смачнюща їжа, співвідношення ціна-якість перевищує очікування, як бонус, нам дуже пощастило з погодою, була сприятливою для катання, поруч крісельний підйомник, до бугельного треба горою, хв 30, або ж винаймати трансфер, але це специфіка регіону, так у всіх готелях, що біля г.Тростян

• Відгук від 12 січня 2024

• Чотиримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Те що ванна кімната окремо нас попередили, для нас це не було перешкоди. Але дуже не зручно що потрібно весь час закриватися на ключ з середини. Якщо б була б якась клямка було б набагато зручніше)

Все супер! Привітні господарі! Кухня просто Вау🔥 порції мега, смачно, все свіже. Попросили окремо дитині приготувати, те чого не має в меню невідмовили! Дуже дякуємо! До підйомника з дитиною йти хвилин 15. Дуже зручно! Дуже гарні краєвиди з будинку!

• Відгук від 12 січня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Дуже смачно готують, привітні господарі, які допоможуть з усіма питаннями. Готель розташовано на горі, тому чудові краєвиди

• Відгук від 1 січня 2024

Гарне місце, рекомендую, приїду ще. Раджу докинути схему проїзду в описі (від зд)
    • Сімейний номер з ванною кімнатою

Замало родинних номерів з розділними кімнатами.

Розташована на пагорбі, гарний вид, тепло, недалеко до підйомників та гори. Вкусна кухня! Дружні власники, приватна парковка. Схема проїзду як у фото. Гугл повів по хибному шляху

• Відгук від 29 грудня 2023

Шикарний видогляд з усіх вікон вілли! Сервіс на найвищому рівні!
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Розташування вілли у мальовничому місці, панорамний вид на гори, якими вона оточена з усіх боків. Стильний ландшафтний дизайн території та дизайн інтер'єру. Надзвичайно теплий прийом власників готелю, турботливе ставлення до відвідувачів, смачні страви, великий асортимент в меню, дуже затишна атмосфера! Наявність паркомісць, сауни, мангальні зони, гойдалка, альтанка, відкриті тераси. Все продумано як для зимового так і для літнього відпочинку. П'ять хвилин пішки до крісельного витягу на гору Тростян. Чарівне місце в яке хочеться повертатися знову і знову!

• Відгук від 29 грудня 2023

• Люкс з видом на гори

Відсутність нормальної зими 🤷‍♂️ Але це не вплинуло на якість відпочинку.

Затишно, гостинний персонал, чудовий краєвид, є все необхідне щоб гарно відпочити.

• Відгук від 27 грудня 2023

• Чотиримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Все ідеально! Навіть немає до чого прикопатися😅

Розташування готелю одразу вводить в кураж, адже краєвиди надзвичайно гарні на гори. Надзвичайно приємні власники, одразу відчуваєш себе як вдома, не хочеться зʼїжджати. Дуже смачна кухня, затишні кімнати та загальні кімнати. Гарна звукоізоляція у кімнатах. Обовʼязково повернемося ще! Адже це найкращий готель зі всіх, що бували з друзями. Власники - бубочки!)

• Відгук від 21 вересня 2023

Незабутні враження, ідеальний відпочинок.
    • Люкс з видом на гори

Все було просто шикарно. Ми були лише 2 ночі, це було дуже круто. Незважаючи на те, що були з малою дитиною 1р вона всюди бігала, було багато іграшок, видно, що дітей там чекають. Територія і вигляд, облаштування все просто 💣. Номер перевершив очікування!!!! Доставили ліжко для малого 8р без проблем і додаткової оплати!!! Чистота така, що дитина бігала боса. Кухня🔥 кава і сливовий пиріг💣 Все, що ми пробували було дууууже смачно, діти їли із задоволенням. Це просто ідеальне місце для відпочинку! Єдине це заїзд, дуже дуже поганий, кам'яниста дорога, нерівна, машина буксує, каміння летить по машині, ну таке собі було відчуття, виїхали із 2 разу. Магазин далеко, а їздити більше не наважилися, тому ходили пішки, трохи далеко. Майте це на увазі і закупіться) Все інше просто ідеально!!!! Щиро дякую господарям за цей чудовий відпочинок і розуміння наших шумних дітей🙈 Незважаючи на заїзд, ми повернемося)))

• Відгук від 4 вересня 2023

• Люкс з видом на гори

Надзвичайно задоволені відпочинком в Фортеці. Дуже гарний номер з терасою, все чисто. Максимально комфортно. Величезний плюс - це можливість харчування в готелі. Кухня на вищому рівні. Смакота і доступні ціни.

• Відгук від 13 серпня 2023

Я задоволений 😀
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Заїзд до готелю не кожне авто (чи водій) здолає. Я заїжджав на гору двічі: при заселенні (щоб не далеко було носити в номер речі з авто) і при відʼїзді (по тій же причині). Всі інші рази ставив авто внизу гори. Тому що ми кожен десь їздили і не хотілось лишній раз ризикувати відірвати глушник в авто. Зауважу, що у мене звичайний седан. Кросоверу (навіть монопривідному) заїзд дасться без проблем.

Місце розташування, панорамний вид на гори та селище

• Відгук від 13 серпня 2023

Все чудово, дуже приємні хосподарі та відмінне харчування!

Все гуд

Красивий вид

• Відгук від 3 серпня 2023

• Люкс з видом на гори

Дуже гарно облаштована територія. По фото цього не дуже видно, ми навіть не очікували наскільки там затишно на території. Декілька бесідок та столиків з виглядом на гори, дві тераси загальні на різних поверхах з шезлонгами які також на гори відкривають чудовий вигляд. Невеличкий літній басейн також виглядом на гори. Видно що в деяких зонах на території працювали ландшафтні дизайнери. Готують смачно і порції деякі такі, що дружина часто не могла дати раду з ними) Цікаво що повністю відсутні комари і за твердженням власника це завжди так. В середині готелю затишно і зручно - великий хол з диванами який переходить в їдальню з панорамними вікнами. До крісельного підйомника на Тростян 15 хвилин пішки. Чудове місце і ми обов'язково приїдемо ще. Важливо, гугл не правильно вказує маршрут.

• Відгук від 23 липня 2023

• Люкс з видом на гори

Добиратись туди в дощову погоду і на не дуже високій машині - основна складність, їхати варто не поспішаючи. Ну і варто зазначити про відсутність холодильника в номері, хоча з власником цілком можливо домовитись, щоб покласти м'ясо в холодильник і він без проблем піде на зустріч.

Неймовірно красиві краєвиди відкриваються у цьому готелі. Номер в якому ми були був чистий, акуратний і просторий, а їжа в ресторані дуже смачна. Багато варіантів місць для посидіти і відпочити, полюбоватись на природу. І альтанки з мангалом, столики на дворі і столики на балконах. Недалеко є підйомник на гору Тростян, а до вокзалу можна дійти пішки за годину часу.

• Відгук від 23 липня 2023

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Відпочивали з дітками 11 та 5 років. Все дуже сподобалось. Чисто , все гарно, доглянута територія ( квіти , дерева ) Для компанії є бесідки , мангали. Їжа в кафе смачна - діти їли ( а це дуже важливо) меню досить різноманітне. В номерах все є : фен , шампунь, гель для душу, мило, матраци зручні . Вид на гори нікого не залишає байдужим , природа неймовірна ! Приємні господарі , обов'язково приїдемо ще )

• Відгук від 11 липня 2023

• Люкс з видом на гори

Ідеальне місце, тиша, спокій, неймовірний краєвид, власники дуже приємні люди! Обов'язково приїдемо ще раз!

• Відгук від 11 липня 2023

• Сімейний номер з ванною кімнатою

Гарний краєвид, смачна кухня, чисто, і головне тихо. Для відпочинку з сім'єю рекомендую. Якщо їдете авто, зважайте що це гори))) Поруч є підйомник, на г. Тростянець, теж рекомендую.

• Відгук від 9 липня 2023

Шикарно
    • Люкс з видом на гори

Все було на вищому рівні від початку і до кінця.Так ніби ми попали в рай.Рекомендую усім спробувати цю атмосферу домашнього затишку і пробудження під магію гір❤️

• Відгук від 5 липня 2023

Хороший готель для сімейного відпочинку
    • Люкс з видом на гори

Дорога якою їдеш до готелю не хороша, каміньці.. Треба мати високу машину, або їхати на таксі. В кімнатах можна було б оновити ремонт.

В цьому готелі найкращий вид з усіх місць у Славському. Дуже гарна територія, чудові тераси на вулиці з видом на гори для відпочинку на природі (можна пожарити шашлик і т.д). Не далеко хвилин 7 пройтись до підйомника. Власники готелю дуже приємні люди. Хороша, смачна кухня, великі порції, різноманітне меню, не високі ціни. В номері хороший номий ремонт в ванній комнаті.

• Відгук від 26 червня 2023

Приїзжайте милуватись краєвидами і відпочивати, не пожалкуєте!

Все було чудово!

Неймовірні краєвиди, привітні господарі, дуже смачна і недорога кухня, до найближчого підйомника пішки йти 5 хвилин, коштує 250 гривень з людини в обидві сторони, дуже раджу піднятись, краєвиди нереальні 😍 Готелем дуже задоволені, тиша і спокій, те, чого дуже не вистачає в центральних і східних регіонах 😔 нарешті виспались 😅 Доїхати на машині не важко, трохи страшно було перший раз, потім спокійно спускались і піднімались. Хотілось би повернутись в Фортецю ще не один раз, він того вартує ❤️

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: