3. Житомирська область: відгуки про готелі
  4. Житомир: відгуки про готелі
Україна Житомир Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• “Чистий та затишний номер, смачний сніданок, в готелі було тихо, сусіди не заважали.“

• SPA-Hotel Dodo Оцінка за відгуками: 9

“Неймовірне спа, просто найкраще, дуже-дуже чисто, смачна кухня, кава, то взагалі любов-любовна. Номери хороші, чисто, просто коли все з ковки, то трохи небезпечно, коли з дітками. Але ми це бачили і знала наперед.“

• Ольжича XXV Оцінка за відгуками: 8,1

“Все сподобалось, тихе місце з зручною системою“

• Alir Оцінка за відгуками: 8,9

“Сподобалось абсолютно все. Затишно, чисто, тихо. Персонал, золоті люди. Якщо Житомир, то обов'язково Алір. Дуже дякую за гостинність.“

• hotel ON Оцінка за відгуками: 6,1

“Номер погано убраний, постіль несвіжа.“

• Hotel Femina Оцінка за відгуками: 8,2

“Бронювання готель не підтвердив я ночував в іншому місці, це вже 2-й прокол Букынгу“

• Хостел Житомир GREEN HOUSE Оцінка за відгуками: 9,3

“персонал, ванна кімната, туалет, місцезнаходження хостела (близько біля продуктового магазину - атб), заброньований номер“

• Apartment in Shoduar's park Оцінка за відгуками: 9,3

“Подорожували з чоловіком у справах, залишились дуже задоволені, приємні та ввічливі господарі, дуже чиста квартира з усіма зручностями. Розташування краще і не придумаєш мабуть. Однозначно повернемось ще“

• Отель-ресторан “Le Grand” Оцінка за відгуками: 7,3

“Непогане розташування, близько до центру міста, поруч зупинка. Приємна пані на рецепції. Гарний світлий номер з балконом. Телевізор працює“

• Отель-ресторан “Le Grand” Оцінка за відгуками: 7,3

“Доволі привітний персонал, хоча й і обслуговує російською. У кімнаті був кондиціонер та телевізор. Два набори рушників. Доволі чисто.“

15 найкращих готелів - Житомир