3. Житомирська область: відгуки про готелі
  4. Житомир: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Отель-ресторан “Le Grand”

Відгуки про Отель-ресторан “Le Grand”

ул Чудновская , 72, Житомир, 10003, Україна

8,2

• Відгук від 3 червня 2024

На одну ніч можна
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Брудна постіль, номеру не вистачає косметичного ремонту, стирчать проводи, немає сітки від комах на вікнах та й вікна не можна відкрити, тільки двері балкону через які залітають комахи. Сніданок лише з 8:00 до 9:00 і немає можливості замовити пізніше

Непогане розташування, близько до центру міста, поруч зупинка. Приємна пані на рецепції. Гарний світлий номер з балконом. Телевізор працює

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 3 червня 2024

Цілком задовільно, якщо іншого виходу нема.
    • Малий двомісний номер

Бронювання підтвердили, але при заселенні відбувся повний хаос з номерами. "Йдіть туди", а там кажуть "тут не прибрано, йдіть туди". Розетка у номері хотіла вийти зі стіни і у неї це майже вийшло, конструкція на здавалася надійною. Вода у душі ледве тепла, навіть якщо викрутити змішувач повністю на гарячу воду.

Доволі привітний персонал, хоча й і обслуговує російською. У кімнаті був кондиціонер та телевізор. Два набори рушників. Доволі чисто.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 2 червня 2024

• Малий двомісний номер

Нема одноразових засобів(зубна паста і щітка, також шампунь і гель для душу, всюди мило, нема халатів)

Все чисто і охайно

• Відгук від 24 травня 2024

Номер#3 розеток немає

• Відгук від 21 травня 2024

маленький сніданок))

номер бронювала для чоловіка сказав що сніданок був смачний, але маленький,)) номер був чистий, персонал привітний , співідношення ціни та якості .

• Відгук від 17 травня 2024

• Малий двомісний номер

Гарний отель. Привітний персонал. Гарне співвідношення ціна -якість. Великим плюсом для нас було те, що дозволено перебувати з собаками до 5 кг. Не поганий варіант для тих кому потрібно десь переночувати і їхати далі.

• Відгук від 13 травня 2024

Більше рекомендації а ніж незадоволення))
    • Малий двомісний номер

Не те що не сподобалось, просто що б я змінив або додав. 1. В санвузлі потрібні гачки поблизу душової. Не зручно мокрому з душу тягнутись кудись і діставати рушник. 2. Потрібно змінити варіант зі сніданками. Було смачно але на мою думку потрібно додати певне меню по якому гості будуть бачити що їх чекає на сніданок і можливо дати їм вибір. За харчування окрім сніданку нічого не можу сказати не користувався але воно є. 3. Добре провітрюйте номери перед заселенням. Запах був трохи не приємним. 4. Мені здається настав час трохи освіжити номери невеликим косметичним ремонтом. Стіни трішки зашарпані і це викликає не найкращі емоції.

Мені сподобалось в готелі. Скоріш за все я більше напишу в графі "що не сподобалося" але це більше побажання а ніж незадоволеність. Дуже хороший ввічливий і доброзичливий персонал. Просторий номер. Як для мене одного було більш ніж достатньо. Завжди є гаряча вода і це не може не радувати. Хороший тихий район. Вночі було тихо та спокійно. Я скоріш за все ще повернусь в це місце.

• Відгук від 13 травня 2024

• Малий двомісний номер

Ну якщо ви приїдете у вихідні дні, то скоріш за все в ресторан ви сходить не зможете, і вам навіть не запропонують приготувати і занести в номер, тому що там ресторан замовлений майже постійно. Добре що є доставка їжі, що в принципі і врятувало голодних туристів😁😁. Майте на увазі, що сніданок ранній з 8:00-9:00, але про це вам також забудуть сказати, але все ж таки нам приготували яєшню🥴.

Отель цікавий, номери хоч невеликі, але комфортні, з цікавими деталями, але нажаль сервіс.

• Відгук від 1 травня 2024

Досить добре
    • Малий двомісний номер

Немає пульту управління до кондиціонеру. Як вияснилось - їх просто не дають, спеціально не кладуть і кімнати. Це кажуть військові, які там відпочивають. У нас в кімнаті не було ні пульту до кондиціонеру, ні фену для сушки волосся. Коли ми запитали чи є фени то дали один щоб покористуватися. Те, що навіть з військовими так чинять - не дають пульти до кондиціонеру - дуже печально і якось не по-людськи... В кімнаті було дуже холодно. І я собі уявляю як тому солдатові, коли він прийде з полігону, коли хоче зігрітися чи висушити одяг після дощу - як він себе відчуває, коли в кімнаті нема того пульта а треба ще йти десь просити і як правило залишати якийсь залог... Військові казали, що з них брали по 100 гривень залогу за пульт.... Як це називається? Чому так? Те, що власник готелю не довіряє своїм гостям - це й так зрозуміло. І це теж залишає осадок на душі...стає дуже прикро, бо відчуваєш наче тебе несправедливо оббрехали .. Але, вибачте, як вже у такий час ще без доброго людського ставлення до солдат жити, то куди вже далі? Вони ж щодня ризикують життям і здоров'ям... Нема слів

Персонал привітний. Пані Люба Біла була дуже привітна, чемна. Ми їй вдячні... Було досить таки чисто...

• Відгук від 1 травня 2024

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Сніданки мають бути більш різноманітними (куня працювала неповний день у зв'язку з військовим станом)

Чистота в номері.

• Відгук від 16 квітня 2024

6,0
    на одну ніч зупинитися можна, не більше.
    • Малий двомісний номер

Сніданок однообразний, 2 яйця, ложка салату з капусти, хліб, чай. Посуд брудний. В номері чутно все, що робиться в коридорі і в сусідньому номері.

Досить непогане місцерозташування. Поруч магазин. Зручні матраци і подушки.

• Відгук від 15 квітня 2024

Досить добре
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Відсутність в стандартному номері на двох одноразових капців. Відсутність освітлення біля дзеркала в душі. Відсутність фену.

Персонал привітний. Хороше місце розташування.

• Відгук від 3 квітня 2024

• Малий двомісний номер

В номері був запах каналізації. Не так щоб напрягало, але не дуже приємно. У вартість входить сніданок, але він складається з 2 жарених яєць і 1 шматка хліба. Також пропонують чорний чай. Я обирала цей готель переважно через необхідність ранкового сніданку, але була розчарована.

Дуже привітний персонал, приємний адміністратор, яка всіляко намагалася зробити перебування комфортним, чисті номери, власна закрита парковка.

• Відгук від 2 квітня 2024

6,0
    Простий готель, але за свої гроші ок 👌
    • Малий двомісний номер

Або розетки біля ліжка не працювали або не працював торшер. Розетки висіли «на соплях». В кімнаті інших або не було або не очевидно розміщені. Шторка в ванній окремий вид мистецтва 😅

Готель середньої якості. Все зроблене з дешевих матеріалів, але витиснули максимум, що могли. Класно, що високі стелі, в номері 2 вікна, багато світла. Постіль дещо запрана, але свіжа. Матрас мʼякий, подушки ок. Рушником не наважилась скористатись. Коврик в ванній вже старий. Загалом в номерах чисто. Температура комфортна. Є стіл, декілька стільчиків, вішак, а також велике підвіконня. Хоча вікна розположені високо і для того, щоб поставити на провітрювання, довелось ставати на пальчики. Прикольно, що в готелі є сніданки, але є одне але. Вони лише з 8 до 9 🥲🥲🥲

• Відгук від 2 квітня 2024

Відсутність вранці гарячої води

Окремий вхід до номеру

• Відгук від 24 березня 2024

Мені сподобалося, готель рекомендую,
    • Малий двомісний номер

Мені бракувало шафи для одягу та взуття

Зручне розташування, привітний персонал, гарний і світлий номер, зручне ліжко, сніданок простий, але мені такий подобається

• Відгук від 23 березня 2024

Готель - це засіб розміщення. Він отримує певну кількість зірок, якщо відповідає критеріям. Відтак, радимо дотримуватися
    • Малий двомісний номер

Дивна ситуація виникла: забронювала номер з 1 двоспальним ліжком. Бронь підтвердили, а наступного дня нам наполегливо пропонували інший номер з двома окремими ліжками, говорячи, що в заброньованому нами номері немає опалення, як і у всьому мікрорайоні 😅🤪, але в номері з двома ліжками наче все було гаразд із опаленням. Дивно було це чути! За свідченням адміністратора готелю, Усюди немає опалення, а в номері з двома ліжками є… Прикро, бо ми володіли справжньою інформацією: від колег (які працюють поруч з готелем) дізналися, що в мікрорайоні не було проблем з опаленням. Певні незручності є через відсутність шафи у номері.

Оперативна робота персоналу готелю, який готував їжу. Ми повечеряли за свій рахунок , а сніданок входив у вартість. Є парковка під охороною, якщо на території не багато авто.

• Відгук від 21 березня 2024

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Гаряча вода досить швидко закінчується, в вечері доводить приймати душ в досить літній воді, не завжди видають одноразові шльопанці

Зручне розміщення, зручні номери, привітний персонал

• Відгук від 26 лютого 2024

• Малий двомісний номер

Сніданки, які входять в оплату, виглядають дещо дивно( недосмажене яйце, капуста та хліб).

Можна забронювати місце без передоплати. Якість=ціна

• Відгук від 13 лютого 2024

• Малий двомісний номер

Писали що поставлять ліжко окремо для дитини,але нажаль спали втрьох на одному

• Відгук від 28 січня 2024

Вредний клієнт
    • Малий двомісний номер

Поведінка сусудів і звукоізоляція жахлива, відсутність тапочок.

Привітний персонал. Зручні магазини поруч. Місце під парковку.

• Відгук від 11 грудня 2023

• Малий двомісний номер

У ввечері була тепла (зовсім не гаряча вода) в душі. Дуже погана шумоізоляція (чутко кожний шаг і розмови, які не стукали до часу ночі). Сніданок був смачний но можна було його чуть збільшити ( був чай, 2 смажених яєць, 2 куска хліба і капуста)

Місцезнаходження, чиста постіль, зручне ліжко

• Відгук від 17 листопада 2023

Так задовільно, якщр виправляться ці недоліки, то наступного пазу ще приіду проживати в цьому нотелі
    • Двомісний номер Делюкс з балконом

Пооюбились номера чистенькі, лиш поирібно полагодити резетки, бо не можливо було покласти телефон еа зарядку

Полюбилось розташування нотеля, персоеал хороший, сніданки дуде слабенькі, сказала працівеиця щоб за состску заплатитм 20 грн, тоді іі дасть, тоді коли писало шо сеіланкм взодять в ціну, нрмер наш коштував 900 грн, це неправильно, виправляйтесь!

• Відгук від 14 листопада 2023

6,0
    В цілому, якщо на одну добу то ок) на дві-три, варто знайти щось інше
    • Малий двомісний номер

Шумоізоляція погана) дуже скромний сніданок, дешевий і не смачний чай.

Досить чисто і світло