3. Київ: відгуки про готелі
Україна Київ Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Shtil Оцінка за відгуками: 9,6

“Все дуже чудово“

• Готель "Bakkara" Оцінка за відгуками: 8

“Дуже все сподобалось. Приємний персонал готелю та ресторану. Погодилися прийняти замовлення від курʼєра у нашу відсутність. Вид з балкону - супер!! Це унікальний готель у Києві. Смачна їжа, наявності гарячої води, було тихо, працює кондиціонер та телевізор, гарні штори у номері, які не пропускали сонячне світло, що дало змогу виспатися. Чесно, не розумію негативних відгуків тут. Ми були у день весілля. Нам подарували ігристе та зробили знижку у ресторані. 100% рекомендуємо.“

• Lukyanovsky Оцінка за відгуками: 7,5

“1) Дуже зручне розташування, біля станції метро і біля торговельного центру Квадрат, що дуже зручно. 2) В кімнаті є посуд, електрочайник, навіть є плита, але немає пательні або каструлі, щоб щось готувати. тому плитою не користувались, але була мікрохвильовка, оскільки ми були лише два дні, то це ок. 3) Рушники, постіль чиста, у ванній кімнаті фен і кілька пакетів шампуню. Велика шафа для одягу із дзеркалом, стіл зі стільцями, диван для сидіння, окремо кухонна зона з холодильником. Телевізор не вмикали, але був. Біля ліжок є одинарні розетки, біля кухні і у ванній теж по одній 4) Вид з 16-го поверху на місто - шикарний. Панорамна вікно на всю висоту стелі 5) WiFi працює 6) кімната чиста, просторна, водночає є окремі зони для приготування їжі, для сну ліжка і тумбочки, і для відпочинку - стіл, диван“

• Готель Голосіївський Оцінка за відгуками: 7,3

“Взагалом задовільно.“

• Sunday Apart Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“Все сподобалося, дуже гарно зустріли, навіть надіслали смс що номер готовий, набагато раніше часу заселення, надали додатковий набор постільної білизни на диван. Розташування в самому центрі, метро поряд.“

• Lucky Hostel на Крещатике Оцінка за відгуками: 8,3

“Тихо та затишно“