3. Київ: відгуки про готелі

7,5

7,1

• Відгук від 29 травня 2024

Не дуже чисто в ванні , шторка з пліснявою , чайник брудний Залог 1000 грн

Приємна адміністратор ,вирішила питання з шумними сусідами

• Відгук від 13 травня 2024

• Класичний тримісний номер

Варіант непоганий. Співвідношення ціна-якість повністю відповідає. Із неприємного тільки спілкування з контактними особами (дівчатами), які в телефонному режимі нормально не могли пояснити як дістатися до квартири, нервували та голосно кричали у слухавку. Також, при виборі такої квартири враховуйте відсутність шумоізоляції між квартирами і ви будете чути абсолютно усе від сусідів.

• Відгук від 10 листопада 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

На 4 особи було дві чашки.З посудом велика проблема,принесли лише за проханням.Не працює телевізор (про це повідомили вже під час заселення),немає запасних мішків для сміття,хоча за собою просять сміття виносити.Дуже засмутила відсутність кімнатного взуття.

Нова будівля,новий ремонт,теплі кімнати,достатньо просторі кімнати,до метро 5 хвилин.Як для туристичної поїздки на пару днів непоганий варіант.Привітна консьержка.

• Відгук від 16 вересня 2023

Матрас на ліжку

Розташування

• Відгук від 30 липня 2023

6,0
    Жити можна. Але хотілось би чистоти
    • Тримісний номер

Дуже брудно. Прям ну дуже. Чиїсь сині труси валялись під батареєю. Також таблетки. Приклеєні жвачки до ліжка і плитки. Купа волосся у ванній. Дуже тверде ліжко. 10см матрац на осб лежав. Спати важко, все скрепить при поворотах. Старе постільне, рушники. Кондиціонер хоч був але пульт не від нього. Толку з нього тому було нуль. Мікрохвильовка не працювала. В ванній грибок є місцями. Думаю що що ці гроші можна було б вже прибрати адекватно тих 25м кв. Жах. Просто. Сама мила підлогу бо були з дитиною малою.

Сподобався новий диван, хоча на ньому не спали. Сподобалось що є холодильник і чайник, і ще кондиціонер. Дуже добре що є бойлер. Розташування хороше. Навіть суперове.

• Відгук від 31 жовтня 2022

Чудовий варіант
    • Великий двомісний номер

У ванній кімнаті не було дзеркала, постіль та рушники чисті, але все дуже економічно.

Чудове місцезнаходження, чудовий персонал, чисто .

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 8 червня 2022

У цілому добре.

Зламаний кондиціонер та телевізор

• Відгук від 19 липня 2021

• Стандартний сімейний номер

Правда дуже тоненькі стіни і досить тверді і тонкі матраци. Не було усієї базової посуди (ножа наприклад), приходили пізно і вже не гарно було просити .

Було чистенько. Був кондиціонер, що у жару супер. Швидко заселили

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 24 червня 2021

Невчасно відбулось заселення!

Недалеко метро!

• Відгук від 23 червня 2021

Хороша локація і велика кімната, рушники і постіль свіжа. Будьте готові, що буде необхідно дати 500 грн залог за ключ, п
    • Тримісний номер "Комфорт" з душем

Відсутність сервісу. Дуже хамовитий персонал. Таке враження, що нам робили «послугу», що ми «не клієнти», а приїхали в гості за безоплатно жити. Я проживала з другом у номері для трьох. Коли ми покидали житло, адміністратор зразу прийшов із негативним настроєм, шукати проблеми щоб зробити зауваження. Зробив зауваження чому ми використовували друге двомісне ліжко, переходила на особистості (на хвилину, ми заплатили за цей номер, можемо спати хоч на дивані). Також коли зачісувалась у кімнаті, почала робити зауваження чому я це не роблю у ванні, до них приїжджає комісія і перевіряє. Кімнати не прибирають, туалетний папір докуповували. Такий хамовитий настрій що при зустрічі, що при виїзді зустрічаю вперше. Рекомендую дирекції готелю звернути увагу на поведінку персоналу. Ми залишили номер чистим, адміністратор прибирала мінімально, не куримо. Ми хоч і попрощались із ними із позитивом, подякували за проживання, але настрій спаскудили на весь день.

Чисті рушники, постіль і локація.

• Відгук від 18 квітня 2024

Все ок

Все

• Відгук від 10 квітня 2024

• Стандартний сімейний номер

Звукоізоляція не найкраща добре чути як говорять сусіди через стінку, найбільше здивувала постіль, таке враження що вона не мінялася тижні 2 точно(

Не найкращий готель але очікування цілком були оповідані, привітний персонал та охайні кімнати

• Відгук від 10 квітня 2024

2,0
    Адміністраторів більше ніж квартир
    • Класичний тримісний номер

Адміністрація. Першочергово було попереджено про ранній заїзд, та пізній виїзд, оскільки потяг був о 22:30. За що сплачено 800 грн, тобто вартість доби. Але в останній день, з'ясувалося, що пізній виїзд до 18:00, при тому що після бронювання мною було зазначено що поїзд о 22 годині і треба буде виїхати близько 21 год. Повний бедлам і хаос зі сторони адміністрації.

Розташування

• Відгук від 25 жовтня 2023

3,0
    Замінити постіль, замінити подушки, встановити додаткове освітлення в кімнаті, замінити лійку в душі
    • З домашньою твариною
    • Тримісний номер

Якщо стисло, то фото, які знаходяться на Booking значно краще, ніж все насправді є. По-перше, вся підлога викладена плиткою, та є дуже холодною. Капців в апартаментах немає. Рекомендую брати свої. По-друге, дуже неприємний запах в номері, щодня декілька разів провітрювали, але запах повністю не зникав, так і не зрозуміли звідки він береться. По-третє, вся постіль дуже-дуже затягана, вона не брудна, але дуже стара і неприємна і подушки теж підлягають заміні. В-четвертих, в кімнаті дуже мало світла, одна лампочка (ватт на 60) в кімнаті, і одна в коридорі. Світла не вистачає в вечірній час. При цьому в ванній кімнаті досить світло. .... це основне, по дрібницям можна довго перелічувати...

З плюсів можна відзначити тільки розташування, недалеко до центру міста, та недалеко від станції метро. При цьому є велике але!!! Якщо ви плануєте доїхати до будинку на власному авто, то вам прийдеться "попотіти", адже заїзд можливий тільки з однієї вулиці - Тверський тупік і вона зовсім не основна, навпаки дуже складна, через інші двори та заплутана. З першого разу під'їзд знайти дуже важко.

• Відгук від 10 жовтня 2023

• Класичний тримісний номер

Змогли заселити ввечері. Квартира чиста. Переживала що не буде посуду, але все є. Студією повністю задоволена. Дякую!

• Відгук від 28 травня 2023

Помешканням задоволена
    • Великий двомісний номер

Сподобалось абсолютно все. Привітний персонал, в помешканні є всі зручності. Дякую за теплу зустріч

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 20 жовтня 2022

Погано
    • Апартаменти з 1 спальнею

Номер був дуже брудний, на підлозі було повно чийогось волосся, пил. Ванна кімната не зручна, оскільки стік розташований посеред кімнати і тому всюди постійно стояла вода. Досить холодно, і кондиціонер не допомагає.

Розташування хороше і на кухні є всі необхідні речі.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 16 червня 2022

Дуже добре .

Дуже добре рекомендую

• Відгук від 4 червня 2022

Погано
    • Стандартний сімейний номер

Персонал не пояснив, як добратися до помешкання, блудили 40 навколо під'їзду і ніхто не піднімав трубку.Ціла купа волосся у ванній та у ліжку, постіль стара зіпрана, матраси тверді, що неможливо спати.

• Відгук від 22 грудня 2021

Чуйний Адміністратор))

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 16 вересня 2021

Не сподобалось
    • Великий двомісний номер

Зупинялась на одну ніч. Було дуже некомфортно, відчуття лікарняної палати. Найімовірніше через пластикові двері в туалет і плитку на стінах. На фото ця плитка виглядає не так погано, як вживу. Все старе,затерте і запране-рушники, штори, постіль. Потребує оновлення. Дуже незатишно було, хотілось чимскоріше виїхати.

Непогане розташування

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 11 серпня 2021

в цілому ми задоволені обраним варіантом і, за необхідності, скористалися б ще раз
    • Класичний тримісний номер

1. жодна навігація не спроможна привести ваш автомобіль до точки призначення, оскільки реальність не відповідає закладеним даним. ми б радили заздалегідь продивитися як туди потрапити і проконсультуватися з власниками квартири (від ВІТІ до потрібного двору добиралися більше години) 2, двір дуууже малий і парковочне місце просто треба здобути у нерівному бою з конкурентами ))) найкраще захоплювати територію або рано вранці, або десь не дуже пізно ввечері. ще той квест )) 3, кондиціонер є, але пульту не було. хоча, можливо, треба було попросити, як і другий комплект постільної білизни, але, оскільки було дуже жарко, ми один поділили на 2 ліжка )) 4, я б порадила поставити на вікна сітки, бо в таку спеку, як ми були, без відкритих вікон важко, але комари! з цим було трохи незручно 5, єдине наявне дзеркало - у ванній. трохи незручно, цілком оглянути себе можна тільки у фойє на першому поверсі 6, ну і вже така собі забаганка - хотілося б 2 комплекти ключів, бо трохи незручно залежати один від одного 7, зауваження від найменшого члена нашої родини - не було в телевізорі каналу з мультиками )))

розташування щодо мети нашої поїздки практично ідеальне. метро поруч, як потім виявилося, і багато торгових точок також. але то було не головне. маємо відмітити - поруч суперовий заклад грузинської кухні, просто обов*язковий для відвідування! щодо побуту - можливість прати, прасувати і готувати собі їжу просто межа мрій і головний фактор обрання цього помешкання. як і можливість вільного розміщення сім*ї з 4 чоловік. та ще й безкоштовні концерти з інституту культури ))) правда, в цілому все чудово. за необхідност скористалися б ще раз цим помешканням і порадили б знайомим. оскільки ми були зосереджені на меті поїздки та відпочинку, незначні недоліки, озвучені нижче, в жодному разі не зіпсували нам перебування у цьому помешканні. + ми мали можливість оцінити переваги і недоліки двох різних типів ліжок, оскільки якраз розмірковуємо над придбанням "м*якого друга"

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 3 липня 2021

5,0
    Досить непогано
    • Великий двомісний номер

Оформлення кімнати просто жахливе - якісь кахлі на стінах і підлозі. Враження, що знаходишся в операційній. Застирана белізна, яку міняють раз на 5 днів, така ж частота прибирання. На поверх можна дістатись тільки ліфтом, сходи ми не знайшли, і це небезпечно у випадку пожара

Помешкання досить просторне, є вся необхідна техніка, приємний посуд, доволі зручний санвузол. Є можливість користуватись пральною машиною. Персонал ввічливий

• Відгук від 23 квітня 2024