3. Київ: відгуки про готелі

6,6

7,2

• Відгук від 15 березня 2024

• Стандартний двомісний номер

Грибок у душовій кабінці, низька шумоізоляція, було вночі чути як голосно говорять в сусідньому номері, але на рецепції це питання вирішили, за що дякуємо.

Розташування, персонал, зручне ліжко - супер, дівчатка на рецепції дуже привітні та оперативно вирішують питання, якщо такі виникають.

• Відгук від 10 березня 2024

Ціна і місце виводить цей готель в топ!

По ночам тут голосно

Для борделя топчик! Рекомендую

• Відгук від 19 грудня 2023

Добре розташування, гарне співвідношення ціна-якість.
    • Покращений двомісний номер

Обігрів кімнати електрокалорифером (бо не працюють батареї). Не працював телевізор.

Чудове місце розташування, центр міста. Гарна чиста білизна, помпезний інтер'єр. Є місце для паркування авто.

• Відгук від 12 грудня 2023

Досить добре
    • Стандартний двомісний номер

Ліжко двох спальне але два матраци, не найкращого комфорту та дірою до 10 см між ними. Ліжко в поганому стані. Кімната досить маленька

Великий плюс розташування.

• Відгук від 8 грудня 2023

6,0
    Достатньо прийнятний варіант для мешкання, який став би вельми пристойним після подолання недоліків.
    • Стандартний двомісний номер без вікна

Дещо складно знайти вхід до готелю. Відсутність в номері чайника, чашок та холодильника й сторонні шуми.

Сніданок не замовляв. Готель розташований в самому центрі місті. Персонал привітний, не створював жодних незручностей.

• Відгук від 4 грудня 2023

• Стандартний двомісний номер

Грибок у душі, відсутність батареї (підсушити промоклий одяг немає як), шумоізоляції немає зовсім, все чути на коридор. Надбудова ліжка ледь трималась, щоб не впасти, спиратись на неї було небезпечно.

Хороше розташування, близько до центру та громадського транспорту. Привітний персонал, можна завчасно залишити речі, якщо час заїзду ще не настав.

• Відгук від 23 вересня 2023

Конура
    • Стандартний двомісний номер без вікна

Кімната виявилась без вікна, пульта від кондиціонеру не було в наявності , тому в кімнаті до ранку було душно. Стеля кімнати була чимось забризгана, чим створила не дуже приємне враження. Також була відсутня лопатка для взуття і швейний набір. Відсутність чайника , відповідно склянок. Через відсутність витяжки, в кімнаті час від часу з'являвся неприємний запах каналізації. Абсолютно відсутня звукоізоляція. Все, що відбувалось у сусідніх кімнатах і коридорі було чути , ніби в себе в номері. Вхідні двері нещільно прилягають до коробки, через що в цю щілину в кімнату проходить світло з коридора. Відсутність наматрасника на матраці. Матрац жахливий, відчула кожну пружину своїм тілом. Відсутність узголів'я у ліжка, через що подушка постійно завалювалась у дірку між ліжком і стіною. У душевій кабіні зломаний тримач для розпилювача, тому прийшлось тримати його весь час в руках , що створювало певні незручності. Щоб дочекатись гарячу воду в душі , приходилось чекати більше 5 хв, поки вона стече. Також можна було б у ванну кімнату додати по міні -зубній пасті і одноразових зубних щітках. Недостатня кількість рушників. Були лише 2 два для тіла і 1 для ніг на 2 особи, для обличчя і рук не було. Ціна не відповідає якості.

Географічне розташування. Привітний , відзивчий персонал. По просьбі , адміністратор надала нам дві склянки. Гарно оздоблені фойє і коридори готелю. Симпатична ванна кімната. Наявність основних засобів гігієни, одноразових тапочок та фену.

• Відгук від 6 вересня 2023

Чисто в номері.
    • Покращений двомісний номер

Відсутність посуду в номері.

Дуже хороша ціна в центрі міста.

• Відгук від 24 серпня 2023

7 з 10
    • Стандартний двомісний номер

не сподобалось - грибок в душовій кабінці у великій кількості. Приберіть його, будь-ласка, і взагалі буде супер. також коврив номерах мають запах грибку, якщо їх замінити, то готель стане 10 з 10

Сподобалось розташування, персонал ввічливий та приємний, велике та зручне ліжко, велике дзеркало в номері, не висока ціна за номер

• Відгук від 24 серпня 2023

Виспався)
    • Покращений двомісний номер

Немає кухні та іжі купити

Номер- хороший. Персонал чудовий

• Відгук від 14 травня 2023

• Стандартний двомісний номер

не було того, що не відповідало очікуванням.

Розташування готелю в самому центрі!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 4 травня 2023

Готель на одну ніч
    • Стандартний двомісний номер без вікна

Темний номер, не дуже чисто, незручний вхід

Розташування (декілька хвилин до Хрещатику)

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 3 травня 2023

• Стандартний двомісний номер

Грибок в душовій кабінці у ванній

Чисто, приємний запах в номері, центр. Співвідношення ціна - якість. Дуже приємний персонал

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 22 вересня 2022

• Стандартний двомісний номер без вікна

Дуже файний адміністратор. Гарне місце розташування

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 11 вересня 2022

• Стандартний двомісний номер без вікна

⛔ Шумоізоляція ⛔ Ковдра як для односпальногь ліжка, маленьке для двоспального ⛔ Тяжко відкривались двері на балкон

✅ Розташування ✅ Вид ✅ Персонал ✅ Дуже м'яке ліжко

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 17 грудня 2021

Досить добре
    • Покращений двомісний номер

Фен є, але висушити ним довге волосся нереально, дуже маленька потужність. Дуже маленький душ в покращеному двомісному номері, є місце щоб тільки розвернутись. У нас було двохспальне ліжко, але ковдра 1.5 метра, але дуже зручно вириватись таким маленький двом людям, але постіль все ж супер чиста

Розположення і персонал супер. В цілому все добре, але якщо придивитись, є багато маленьких нюансів, які псують всю картину.

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 12 грудня 2021

Грибок у душі

Розташування

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 11 жовтня 2021

• Стандартний двомісний номер без вікна

Дуже шумно через нічний клуб вночі, і ремонт у сусідньому приміщенні вдень

Розташування

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 19 червня 2021

5,0
    Загалом готель сподобався ,але все враження спортила музика яка просто голосно грала цілу ніч .
    • Покращений двомісний номер

Цілу ніч грала музика ззовні просто настільки голосно цілу ніч ми не заснули ні на хвилину от це було просто жахливо ,це в мене вперше що готель і така погана шумоізоляці .

Сподобалось розташування це в самому центрі міста ,також привітний персонал та смачний сніданок.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 15 квітня 2024

4,0
    Дуже погані враження, не рекомендую! Враження про Київ зіпсовані!
    • Покращений двомісний номер

Находитись в готелі не приємно, поспати не можливо.

Дуже погані враження від готелю. Було враження, що попали в якийсь бардель. Багато пьяних, не відомо ще під чим осіб. Поспати не вийшло під дверима номеру шум був до першої ночі. Знов почали кричати та включили гучно музику о 6 ранку (хоча в правилах готелю прописано дотримуватись тиші з 23:00 до 08:00). Працівники готелю зауважень порушникам не робили і ніяких знижок за незручності іншим гостям не пропонували.

• Відгук від 13 квітня 2024

4,0
    Не рекомендую, із зручностей, тільки розташування - центр міста, на цьому зручності - УСЬО. Співвідношення ціна-якість а
    • Покращений двомісний номер

Якщо ви вперше, то довго будете шукати відповідний вхід до готелю з підземки, 1 вхід для гоелю та клубу, напрягає, бо коли ввечері повертаєшся, то охорона, то купа малолітніх людей і все це треба обходити і говорити «Так, ми у готель»…. Ремонт у кімнатах типу у стилі «парижу», але тріснута плитка у ванній, сама ванна пошкрабана, шпалери відлипають місцями, зачухані розетки, по тв як ото у дитинстві, працює пʼять каналів і все, далі «не проплатили», лампочки у номері присутні у такі кількості, ніби там до мене жив табун циганів, тобто - одна, і то, на люстрі яка світить хз як, у нічного світильнику взагалі замість лампочки було якийсь декоративний шар. Заплативши 1400 за номер на добу для двох під яким було вказано, що там є кондиціонер, його там немає КАРЛ!!! Але, за головний недолік(клуб) який раніше згадувався і про те як «люди трохи гучно розходяться з нього по готелю з 23-24:00» вам скажуть, але (ВИБАЧАЮСЬ) СП#ЗДЯТЬ!!! Бо музика(знову вибачаюсь) Х₴ЯРИТЬ ТАК І ЦЕ ВСЮ НІЧ ДО 5:00 ранку, що Х₴Р ЗАСНЕШ. Тому не рекомендую даний готель, і перед тим, як платити за нього, попросять рецепцію, аби показали вам номер і при них задовбіть їх за номер(повірте, буде за що).

Розташування, привітний персонал.

• Відгук від 8 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер

Привітні дівчата, гарні умови за свою ціну.

• Відгук від 4 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер

Все сподобалось! Розташування - біля Хрещатика, вартість - найвигідніша, комфорт - як вдома, персонал - найтепліший! Наступного разу зупинимось саме тут) Дуже рекомендую!

• Відгук від 4 квітня 2024

В самому центрі
    • Двокімнатний напівлюкс

Дуже гарно, в самому центрі)) Чисто, були всі рушники і капці. Також взяли сніданок на ресепшені. Дякуємо за відпочинок!