2. Ukrajina - komentarji o hotelih
  3. Kijev - komentarji o hotelih
Ukrajina Kijev Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija”

• Kozatskiy Hotel Ocena: 6,6

“Perfectly english speaking staff. I apreciate that. Lepa kavarna ob vhodu. Lokacija, tik ob glavnem delu mesta. Vse dostopno.”

• irisHotels Ocena: 7,3

“Bližina glavne železniške in avtobusne postaje, s tem dobra povezava do letališča”

• “V danasnjem casu glede na situacijo je super ponudba, ker se nahaja v pol-kleti (tus, kuhinja pa je celo v minus 1 nadstropju kar se smatra za dobro skrivalisce). V 1 minuti od podzemni. V samem centru. Skratka je najbolj varno. Lepo spis ne glede na nocni alarmi. Se pocutis zelo varno. Odlicna pinudba za to ceno. Locena soba za 8 euro. Ne mores zahtevati luksuz, prenovo za to ceno.”

• “Super nastanitev z varovanim parkiriščem. Soba je bila zelo lepa, čista in velika. Iz te strani je bilo vse super. Mi je pa bivanje tukaj pokvarila lastnica, ker mi je takoj pri prijavi jasno pokazala nezadovoljstvo, da sem plačal premalo. Razlagala mi je, da ona ni dala te cene na Booking, da ne ve zakaj je cena tako nizka,.. To je stvar, ki se ne tiče mene ampak lastnice in Bookinga.”

• Ukraine Hotel Ocena: 7,8

“Lokacija je zelo dobra, saj se hotel nahaja na glavnem trgu, od tam je velika večina znamenitosti na dosegu roke. Zelo blizu sta tudi postaji metroja rdeče in modre linije.”

• Kievinn Ocena: 8,8

“/”

• Bontiak Hotel Ocena: 8,8

“Prijaznost osebja in pripravljenost izpolniti vse zelje gosta. Soba je bila cista in imela vse potrebno. Zajtrk, ki ga po vasi izbiri prinesejo v sobo ob narocenem casu, je odlicen. Hotel visoko priporocam.”

• “mne ponravilos vse!!!”

Najboljših 30 hotelov - Kijev

na podlagi 192.283 komentarjev hotelov na Booking.com