2. Recenzije hotela u državi TUR
  3. Recenzije hotela u regiji Egejska regija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Kušadasi
Turska Kušadasi Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Batıhan Beach Resort & Spa Ocena gostiju: 7,8

„Sve je bilo odlično, nemam ni jednu primedbu.”

• Hotel Stella Ocena gostiju: 9

„Sobe sa izuzetnim pogledom na luku gde pristaju veliki kruzeri. Osoblje izuzetno ljubazno. Imali smo mesto za parkiranje na ulici, ne znam kako je u sezoni. Lokacija hotela odlična za šetnju starim delom grada, sve je na pešačkoj udaljenosti. Doručak raznovrstan, restoran ima i terasu sa pogledom. Sve je lepo.”

• Marti Prime Beach Hotel Ocena gostiju: 6,4

„Dobra lokacija”

• Marti Prime Beach Hotel Ocena gostiju: 6,4

„Ništa! Prljavo, zapušteno, jednom rečju, odvratno.”

• Arora Hotel Ocena gostiju: 6,4

„Hotel je dobar,hrana dobra,usluga odlicna. Mladi ljudi veoma zainteresovani za svoj posao. Ljudi sa recepcije odlicni ,usluzni. Jedina zamerka je plaza,mala je i nedovoljno sredjena. Covek koji je cisti je veoma vredan,odrzava je,ali same lezaljke su uglavnom slomljene,undjeri na njima stari. Sugestija za menadzment hotela da se malo vise pozabavi sredjivanjem plaze.”

• „Hotel je zaista više nego dobar,hrana raznovrsna i ukusna i uvek ima svega,barovi na bazenima i plaži uslužni,higijena odlična osoblje izuzetno uslužni i ljubazno i veoma su mi pomogli kada sam imao kvar na kolima.izuzetan odnos cene i kvaliteta za ovaj novac zaista maksimalna usluga.”

• Kusadasi Sezgins Boutique Rooms Ocena gostiju: 7,9

„Čista i uredna, prostrana soba. Parking pored hotela. Raznovrstan doručak. Lokacija jako dobra. Preporuka za boravak u ovom hotelu, sa jako ljubaznim domaćinima.”

• MONALİSA HOTELS Ocena gostiju: 8,6

„Hotel je ispunio naša očekivanj,soba čista ,osoblje izuzetno ljubazno,doručak klasika.Sve u svemu objekat zaslužuje 10.”

30 najboljih hotela na destinaciji Kušadasi

na osnovu 21 037 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu