2. Τουρκία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κεντρική Ανατολία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Εσκίσεχιρ κριτικές ξενοδοχείων
Τουρκία Εσκίσεχιρ Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Cinas Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7,7

«Το ξενοδοχείο ήταν καλό . Ηταν καθαρό με ευρύχωρα δωμάτια . Το πρωινό δεν ηταν πλούσιο αλλά ικανοποιητικό . Το προσωπικό ηταν λίγο αδιάφορο .»

• Cinas Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7,7

«Το δωμάτιο ήταν καθαρό και είχε τα πάντα οτι χρειάζεται ενας επισκέπτης . Το πρωινό ήταν λιτό με τα απολύτως απαραίτητα .Θα έπρεπε να ζητήσουμε επιπλέον λίγο ψωμί ή τσάι . Βρίσκεται λιγο εξω απο το κέντρο και σχετικά κοντά στο σταθμό του μετρό . Δίπλα ειναι το νοσοκομείο και μπορείς να βρείς ολο το 24ωρο μαγαζιά για φαγητό ή γλυκό . Οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι τα δωμάτια του 4ου ορόφου που μείναμε ήταν πρόσφατα ανακαινισμένα»

• Tasigo Eskisehir Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετικό πρωινό, η θέα από το ξενοδοχείο εκπληκτική, το δωμάτιο πολύ άνετο. Γενικά, από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχουμε μείνει.»

• Ibis Eskisehir Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«ΤΙΠΟΤΑ Όλα χάλια. Δεν εύρισκαν την κράτηση μας και κανένας δεν μίλαγε Αγγλικά για να συνεννοηθούμε. Αλλα δωμάτια ειχαμε κλείσει και άλλα μας έδωσαν. Τα φώτα στο δωμάτιο ήταν χαλασμένα και δεν αναβανε. Οι πετσέτες όλες μα όλες τρύπιες. Το πρωινό μικρο και εντελώς απαράδεκτο. Δεν τρωγόταν, και το κερασάκι στην τούρτα ήταν ένα εντελώς αγενέστατο προσωπικό στη ρεσεψιόν με το οποίο όπως είπα δεν μπορούσαμε να συνεννοηθούμε. Τέτοια ξενοδοχεια δεν έπρεπε να βρίσκονται στη Booking.»

«Καθαρό καινούριο ξενοδοχείο»

• Arus Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Ολσ ηταν εξαιρετικά. Περισσοτερο ομως η εκπληκτικη ευγένεια του προσωπικου.»

• Park Dedeman Eskişehir Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Όλα ήταν τέλεια.. Το πρωινό ικανοποιητικό! Έχει πάρκινγκ»

• Tymbris Hotel Eskisehir Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Η τοποθεσία ήταν σε πολύ καλό σημείο ,μάσα στην πόλη . Το προσωπικό πολύ καλό με ευγένεια και διάθεση για εξυπηρέτηση .Μάλιστα όταν ζήτησα Ελληνικό καφέ ,παρότι δεν ήταν στο πρωινό και χρεωνόταν έξτρα μου τον πρόσφεραν δωρεάν !!!»

• Soyic Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Όλα ήταν εξαιρετικά.»