2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea Marmara
  4. Comentarii despre hoteluri în Arnavutköy
Turcia Arnavutköy Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• ACAR SMART OTEL Scor din comentarii: 8,1

„Aproape de statia de metrou”

• Luxury Airport Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Foarte curat si aproape de aeroport. De la recepție ne-a făcut transfer la aeroport cu 25 euro pentru 5 persoane.”

• The Pearl Airport Hotel Scor din comentarii: 8,6

„Preț/calitate - convenabil, curățenie, personal amabil”

• Heaven Premium Hotel İstanbul Airport Scor din comentarii: 8,9

„Locație de 5 stele!!! Superb totul”

• Luxury Airport Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Camere mari , curate”

• Loft Park Hotel's Scor din comentarii: 8,7

„Micul dejun a fost suficient, variat, servit la ora solicitată. Hotelul este situat în apropierea aeroportului, un mic dezavantaj datorită zgomotului, dar acest lucru era cunoscut, iar hotelul este bun pentru cei care călătoresc cu avionul. Recepționerul a fost foarte amabil și operativ.”

• Loft Plus Hotel's Scor din comentarii: 9

„Hotelul nou”

• AXU AIRPORT HOTEL Scor din comentarii: 8,7

„Am fost nevoiți sa rezervăm chiar în ziua cazării și totul a fost prompt. Am primit camerele imediat, curățenia a fost impecabila, apa în camere din partea "casei", mic dejun foarte bun și cafeaua excelenta.”

• iNALENS AİRPORT HOTEL Scor din comentarii: 7,7

„Am fost cazati aici 19 adulți și elevi, în tranzit spre Konya și totul a fost peste așteptările noastre. Prețul foarte mic și camere imense, apa si ceai din partea casei, MERT de la receptie a fost cel mai profesionist și ne-a soluționat rapid cererile, inclusiv o camera cu un pat în US pentru a putea repartiza copiii ținând cont de genul lor. Cel mai surprinzător a fost micul dejun adus în camera, cu tot ce-ti putea-o dori pentru dimineața. Copiii, cate de obicei sunt mai mofturoși, au mâncat tot și s-au declarat pe deplin mulțumiți.”

• Atar Airport Hotel Scor din comentarii: 8,8

„Curat , nou ... Personal amabil ...”

Cele mai bune 25 hoteluri din Arnavutköy