2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Surat Thani Province hodnocení hotelů
  4. Thong Nai Pan Yai hodnocení hotelů
Thajsko Thong Nai Pan Yai Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Longtail Beach Resort Průměrné hodnocení: 8,9

„Pěkný resort v krásné zahradě, bazén, krásná pláž, pěkné okolí, výborné snídaně.“

• Longtail Beach Resort Průměrné hodnocení: 8,9

„Krása, klid, krásné moře, bazén se sladkou vodou, snídaně na pláži-dokonalé.“

• Havana Beach Resort Phangan Průměrné hodnocení: 8,6

„Naprosto vyjimecne místo přímo u pláže, každý den perfektní precizní úklid včetně vytreni pod postelí Snídaně pestré, lívance, čerstvá vejce, slanina,šunka, palečky a klasická thajská tepla jídla. Profikavovar Pláž čistá, more průzračné, velmi pozvolný vstup do moře vhodný pro děti. K půjčení kajak a padleboard za poplatek Na pláži je několik restaurací Nejkrásnější místo, které jsme za 2 měsíce v thajsku navštívili.“

• T villas Průměrné hodnocení: 9,3

„Všechno. Nádherná soukromá vila s bazénem. Spousta prostoru, klid, odlehlá část ostrova kde je méně turistů a příjemná vesnička kousek. Dokonalé“

• Pen's Bungalow Koh Phangan Průměrné hodnocení: 8

„Dané ubytování je za nás nejlepší na tomto ostrově, skvělá pláž, velmi hezké, čisté a prostorné bungalovy, restaurace se skvělou kuchyní.“

• Thong Nai Pan Beach Resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Aparmán byl pěkný, s malou terasou. Hned bazén a pláž.“

• Dreamland Resort Průměrné hodnocení: 8

„Velice klidné místo v blízkosti malé vesničky. Větší kus dál od centra dění a díky neprostupnosti terénu přímou cestou velmi daleko od druhé strany ostrova.“

• Thai Terrace Bungalow Průměrné hodnocení: 9,6

„Ubytování bylo v klidné části ostrova, 3 minutky od krásné rozlehlé pláže. Apartmán byl uprostřed zelené zahrady a měl okna na tři strany. V recenzích jsem četla, že lidé nemohli mít klidný spánek kvůli žábám, ale my jsme nic takového nepocítili. Velký bonus byl velmi milý pan majitel. Nebyl problém domluvit si taxi přímo na recepci ubytování.“

• The Great Escape Chalets Průměrné hodnocení: 9,2

„Krásné plně vybavené ubytování s vlastním bazénem. Skvělé koupání, krásná pláž.“

• Thong Nai Pan Beach Residence Průměrné hodnocení: 8,9

„dá se použít bazén ve vedlejším hotelu“

10 nejlepších hotelů v destinaci Thong Nai Pan Yai