2. Thajsko hodnocení hotelů

Thajsko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Thajsku

• Let's Zzz Bangkok

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel jsem navštívila již podruhé a byla jsem spokojená. Je v blízkosti Khao San Road, kde se dá večer pohodlně najíst. Zároveň je v blízkosti i molo, odkud se lodí pohodlně dostanete na všechny hlavní památky a není tak třeba využívat jiné dopravy. Přeprava po lodi je navíc velmi levná. Moc mi vyhovuje ranní snídaně, které jsou moc dobré a dají se i lehce modifikovat. Pokoj je malinký, není v něm úložný prostor ale na pár dní to stačí. Poměr cena výkon výborný!

• Negativní část hodnocení

Jedna z paní na recepci není velmi milá a nepůsobí velmi ochotně. Kuchařky a zbytek personálu jsou však velmi milí.

Natálie Česká republika
  • Khaolak Orchid Beach Resort - SHA Extra Plus

Khao Lak, Thajsko

Průměrné hodnocení: 8,7
    • Pozitivní část hodnocení

Krásný resort, služby vzorné, personál velice vstřícný, velký krásné vybavený pokoj, výborné snídaně. Pláž kousek od hotelu. Hotel půjčuje skútry a kola, čehož jsme využili. Signal wifi ve všech prostorech hotelu dobrý. Klidné misto ke strávení dovolené.

nic

Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Pekos65 Česká republika
  • A Plus Deluxe Hotel

Ko Lipe, Thajsko

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Personál velice příjemný a nápomocný. Nic nebyl problém. Skvělé snídaně v ceně pokoje. Dobrá lokalita, vše blízko. Obrovské manželské poste. Prostorný pokoj a lednice. Výhled z pokoje nic moc.

Saralova Česká republika
  • The Seens Hotel

Krabi, Thajsko

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Pokoje čisté a fajn vybavené. Příjemný personál. Možnost pronájmu skůtrů (v našem případě vyprodané). Vybavený minibar. Bazén na střeše byl fajn před odletem. Transfer na letiště 20min.

• Negativní část hodnocení

Výhled do zdi. Bydleli jsme ve vyšším patře, takže světla bylo dostatek. V nižší patrech může být nepříjemné.

Hodnocení napsáno: 1. května 2024 Termínem pobytu byl únor 2024
    Jirka Česká republika
  • Chareena Beachside

Ko Lipe, Thajsko

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Snídaně byly dostatečné, velký výběr, vše doplňovali a bylo tam lokální jídlo, které preferujeme.

• Negativní část hodnocení

Trochu nás mrzela nízká proaktivita personálu k výměně ručníků, nabídli až den před odjezdem.

Viola Česká republika
  • Dee Andaman Hotel

Krabi, Thajsko

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel v klidném prostředí, čístý, snídaně dobrá, bazén čistý.

Lubos Česká republika
  • Lanta Seafront Resort

Ko Lanta, Thajsko

Průměrné hodnocení: 7,9
    • Pozitivní část hodnocení

Ubytování bylo skvělé, restaurace vynikající, pláž skvělá.

Lubos Česká republika
  • Grand Howard Hotel Bangkok

Průměrné hodnocení: 7,3
    • Pozitivní část hodnocení

Nic uplna katastrofa, všechno staré rozbyte a vsude plisen

• Negativní část hodnocení

Plsine, zapach odpadku, rozbyte zařazení neprijemny personal když jsem si zabookoval drivejsi příjezd personal na to zapomel musel jsem čekat než všechno vzresi což trvalo přes 30 minut bylo mi nabidnuto čekat lobby kde jsem dostal I kávu ale nakonec jsem za kávu musel zaplatit což jsem v zivote nezazil nejde o peníze ale o princip takové chovani je neakceptovatelne. Potom jsem dostal pokoj celý pokoj zapachal a byl city plisni to se taky ukazalo celá koupelna od plísně. Byl jsme reklamovat pokoj a musel jsem čekat další 30 min na další. Když už jsem dostal druhý pokoj chtěl jsem si dát konečně sprchu po 17 hodinové cestě a dát si 2 hodiny spánku, ale pokoj zase špinavý a neodtikala voda bylo to ucpané vlasy. Po další reklamaci jsme čekal přes 40 minut na další pokoj který byl o asi 20% lépe uklizeny musel jsem zabehnot do 7elevens a nakoupit dezinfekci a koupelnu si uklidit sám protože i tu byla plíseň katastrofa!!! Žádná omluva žádná kompenzace personal ani neuni pořádně anglicky což v této době mi přijde jako šílené. Nikdy víc!! Tady bych odebrala licenci protože hygiena je na 0% snidani jsem zkusil jenom 1x protože to se nedalo jist něco neskutecneho horší zážitek.jsem nezažil!!!

Hodnocení napsáno: 2. května 2024 Termínem pobytu byl květen 2024
    Jan Rakousko
  • Cher​mantra​ Aonang​ Resort & Pool​ Suite

pláž, Thajsko

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Krásné ubytování, kousek od centra. Vše čisté a upravené

BK Česká republika
  • True Siam Phayathai Hotel

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

Výborná snídaně. Obrovský pokoj, čisté prostředí.

Hodnocení napsáno: 1. května 2024 Termínem pobytu byl únor 2024
    Jirka Česká republika