2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Bangkok Province – opinie o hotelach
  4. Pom Prap – opinie o hotelu
Tajlandia Pom Prap Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wystój przepiękny, nowoczesny, pokoje przestronne, bardzo czyste, basen rewelacyjny, piękny widok, dość ciepła woda, śniadanie przepyszne, obsługa opiekuńcza, przemiła, lokalizacja super (blisko do kolejki BTS i 7Eleven).”

• C'HOUSE Bangkok Ocena: 8,7

„Nowy, otwarty w 2023 roku Hostel. W związku z tym wszystko jest tam nowe i super czyste. Wracaliśmy do tego hostelu aż 4 razy podczas naszego pobytu w Tajlandii. Pokój 2 osobowy całkiem duży. Klimatyzacja wyważona i cicha. W samym hostelu fajna atmosfera, przestrzeń wspólna, można zrobić pranie za niewielką opłatą. Młoda ekipa na recepcji komunikatywna i pomocna. Jest też opcja przechowania bagażu podczas wycieczki do innego miasta. Blisko Chinatown i stacja metra. Na najwyższym piętrze bar z muzyczką na żywo. W domu obok - piejący kogut, ale nam to zupełnie nie przeszkadzało ;-) Polecam rezerwować wcześniej - bo ceny jak na Bangkok są więcej niż atrakcyjne”

• C'HOUSE Bangkok Ocena: 8,7

„Bardzo czyste pokoje i industrialny wystrój. Dzielnica o niestandardowym uroku turystycznym.”

• „Dobra lokalizacja i cena, w fajnym stylu”

• „Lokalizacja obok Świątyni Złotego Buddy, w Chińskiej dzielnicy. Obsługa hotelu szczególnie miły mr.Patchara i mr. Natttakamon, receptionist. Bardzo pomocni.”

5 najlepszych hoteli w mieście Pom Prap