2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Mae Hong Son Province – opinie o hotelach
  4. Pai – opinie o hotelu
Tajlandia Pai Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Monko Villa Ocena: 9,3

„Miejsce ogólnie okey. Dużo mrówek w pokoju, ale w takim rejonie to normalne”

• Chang Pai Hill Ocena: 8,5

„Bardzo fajny hotel z super widokiem! Po przyjeździe dostaliśmy sok z lodem co przy takich upałach było bardzo miłym gestem od hotelu. Obiad był pyszny, a śniadanie przyniesione do pokoju fantastyczne. Dołączam zdjęcia :) Hotel jest oddalony kilka minut (skuterem) od night marketu, ale jest na tym daleko, że nie słuchać hałasu i można odpocząć. Na tarasie mieliśmy hamak. Łóżko było bardzo wygodne, a obsługa przesympatyczna. Kiedyś jeszcze na pewno tam przyjedziemy :)”

• Monko Villa Ocena: 9,3

„Wnętrze domu, taras, wanna z widokiem na pole. Na plus oczyszczacz powietrze. Spokojna i cicha okolica. Doskonale śniadania przynoszone do domku. Monko to także kawiarnia - jeśli chodzi o kawe, to serwowano najlepszą jaką pilam w Pai. Warto wszpomniec, ze Monko znajduje sie w okolicy ca 2 km od centrum Pai. Dla mnie to byla zaleta - bo wioska to raptem pare ulic, wiec dobrze miec opcje spaceru.”

• „Przestronny pokój, dobrze działająca klimatyzacja, zestaw kosmetyków w łazience. Śniadanie w formie bufetu. Osobiście polecam!”

• „Piękne miejsce, przy samym Walking Street, ale zapewniające jednocześnie ciszę, spokój i relaks. Super domki w środku dżungli :) świetne śniadania, czysto, komfortowo. Świetny personel. Wszystko na plus”

• Chang Pai Hill Ocena: 8,5

„Śniadanie mi smakowało, było urozmaicone, duży wybór, owoce świeże i przepyszne. Lokalizacja w cichym miejscu z pięknym widokiem, trochę daleko od centrum Pai, trzeba wypożyczyć skuter.”

30 najlepszych hoteli w mieście Pai