2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Mae Hong Son Province hodnocení hotelů
  4. Pai hodnocení hotelů
Thajsko Pai Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Pai My Guest Resort - SHA Plus Průměrné hodnocení: 8,8

„Vynikající resort v Pai, kousek za městem, což nám naprosto vyhovovalo. Tiché místo u potoka s pěkným bazénem, velkými, prostornými pokoji s výhledem.“

• The Countryside Pai Průměrné hodnocení: 9

„Jedno z nejlepších ubytování v Thajsku. Posezení na střeše s výhledem, tichá klimatizace, příjemný personál. Blízko do centra, ale samotný rezort byl stranou v tichém prostředí a v přírodě.“

• Pai My Guest Resort - SHA Plus Průměrné hodnocení: 8,8

„Nase chaticka byla schovana v dzungli a pripadali jsme si tam temer sami. Pokoj byl prostorny a pohodlny, vcetne velikanske sprchy. Je to skvele misto, pokud se chcete trochu schovat a koukat do zelene ☺️.“

• Pairadise Hotel Průměrné hodnocení: 9,2

„Naprosto nadherne ubytovani na krasnem miste. Chaticky jsou mensi, ale velikost naprosto dostacujici. Vsechno bylo ciste, vcetne koupelny. Pred chatickou je teraska s houpaci siti a vyhledem na krasne jezirko. Snidane na objednavku jsou za rozumnou cenu a byly moc dobre. Je to perfektni misto, pokud chcete trochu vypnout. V ubytovani mi pujcili podlozku na cviceni a v okoli je spousta krasne prirody. Mestecko Pai je oaza, ale pripravte se, ze je take plne turistu. Ti jsou ale vesmes pohodovi batuzkari.“

• Bura Lumpai Resort Průměrné hodnocení: 7,7

„Na přespání jednu noc stačilo, ale déle bych nezůstal.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Pai