2. Comentarii despre hoteluri în Thailanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Surat Thani Province
  4. Comentarii despre hoteluri în Chaweng
Thailanda Chaweng Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Dara Samui Beach Resort Adult Only Scor din comentarii: 8,2

„Personalul zâmbitor și primitor.”

• „Mi-a plăcut locația, ai aproape magazine ,masaj, curățătorie, personalul este foarte amabil, gradina frumoasa.”

• Mercure Samui Chaweng Tana Scor din comentarii: 9,1

„Mi a placut piscina, am avut camera cu iesire la piscina (pool acces) si a fost foarte draguta!”

• The Canale Samui Resort - SHA Extra Plus Scor din comentarii: 8,6

„Locatie linistita cu verdeata, personal amabil, camere curate si suficient de mari, micul dejun gustos, serviciile de curatatorie pentru haine foarte bune, foarte aproape de plaja, posibilitatea de a inchiria scutere, restaurante in apropiere, mancarea la restaurantul propriu foarte gustoasa.”

• Top Hostel Samui Scor din comentarii: 7,9

„Персонал!”

• Baan Rom Mai Resort Scor din comentarii: 8,2

„Personalul foarte amabil!”

• Casa De Mar - SHA Plus Scor din comentarii: 8,3

„Camere mari, spatioase, se face curat în fiecare zi. Cafea, ness și apă zilnic, piscină mare și acces la mare, doar ca am prin câteva zile cu valuri”

• Top Hostel Samui Scor din comentarii: 7,9

„Amplasarea, personalul”

• Combo Beach Hotel Samui Scor din comentarii: 7,8

„Micul dejun a fost bun si diversificat. Locatia este amplasata la malul marii si cu iesire imediata pe artera principala a orasului. Este foarte bine pozitionat.”

• Amari Koh Samui Scor din comentarii: 8,4

„Foarte bine poziționată, foarte aproape de Central Samui, restaurante, la 6 km de Fisher Vilege! Resortul are iesire direct la plaja, cu plaja privata si o piscina frumoasa, Mic dejun foarte bun si extrem de variat! Camera mare, cu paturi foarte confortabile, baia generoasa si curatenie impecabila! Am avut cam 2207 cu vedere la ocean, superba!”

Cele mai bune 30 hoteluri din Chaweng