2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Surat Thani Province – opinie o hotelach
  4. Ban Bang Po – opinie o hotelu
Tajlandia Ban Bang Po Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Bangpo Village Ocena: 8,5

„Lokalizacja tuż przy samej plaży. Bardzo przestronny i wygodny domek. Fajna lokalizacja - niby na uboczu a jednocześnie bardzo blisko do barów restauracji czy nawet siłowni. Stosunek ceny do jakości to mistrzostwo świata.”

• Bangpo Village Ocena: 8,5

„Bardzo dobra lokalizacja, tuż przy plaży. Cicha okolica, z dala od zgiełku miasta. Zachód słońca można podziwiać z plaży :) w domkach znajdziesz wszystko co potrzebujesz podczas pobytu. Po drugiej stronie ulicy znajduje się restauracja z dobrymi cenami i przepysznym jedzeniem- polecam tam zajrzeć :) właścicielka bardzo sympatyczna i pomocna. Dostępny transport z promu lub lotniska w bardzo dobrej cenie. Polecam na wakacje :)”

• The Mud - Eco Hotel Ocena: 8,5

„Duża przestrzeń w pokoju, czysto”

• The Mud - Eco Hotel Ocena: 8,5

„Mały teren obiektu, jeden domek nad drugim, wyłącznie schody drewniane do komunikacji, w tym walizek. Karaluchy w pokojach-otwarta łazienka. Sześć dużych psów przetrzymywanych w ciasnym pomieszczeniu. Dwa strusie na maleńkim wybiegu. Konieczna zapłata z góry za pomoc przy rezerwacji przejazdu do hotelu. Mały i dość brudny basen, brak plaży.”

• „Cisza, spokój, udogodnienia i jakość obsługi. Przestronne pokoje. Pełne wyposażenie. Śniadania super.”

• Bang Po Garden Ocena: 9,6

„Przepiękne miejsce! Usytuowanie w tak bujnym ogrodzie daje nam możliwość zobaczenia zaraz po przebudzeniu palm i innych roślin za oknem! Taras jest idealnym miejscem na wieczorny odpoczynek. Obsługa obiektu jest cudowna i stara się pomagać w każdej sytuacji.”

• Beach Front Villa Ocena: 8,3

„Fantastyczne miejsce. Spędziliśmy tu 10 wspaniałych dni. Kontakt z wynajmującym bez zarzutu. Państwo, którzy przychodzili codziennie sprzątnąć i zrobić nam śniadania mega uprzejmi i pomocni. Zorganizowali nam wycieczkę do Parku Narodowego i podpowiedzieli co zwiedzić na wyspie. Można też u nich bezpośrednio wypożyczyć skutery do przemieszczania się po wyspie i wykupić inne wycieczki. Ceny do dogadania. Plaża przy domku czyściutka i pusta. Jedynie nocą można było zauważyć poławiaczy :) Willa czysta, przestronna, wygodna. W środku wszystko co potrzebne: ręczniki, suszarki, wyposażenie kuchni itd. Basen bardzo czysty, z regulowaną temperaturą wody (woda chłodniejsza niż w morzu).”

• „duzy domek”

• The Humble Villas Ocena: 9,3

„Widok z pokoju, prywatny mały basen, śniadanie,”

• The Mud - Eco Hotel Ocena: 8,5

„Bardzo ciekawy kompleks domków. Domki przestronne i wyposażone we wszystko co niezbędne. Duży plus za moskitierę nad łóżkiem, szlafroki, klapki oraz hamak przed domkiem. Przestronna łazienka. Smaczne śniadania.”

10 najlepszych hoteli w mieście Ban Bang Po