2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,5

9,6

9,1

• Ohodnotené: 22. januára 2023

odporúčam najmä kvôli najkrajšej reštaurácii, v centre sa jej žiadna nevyrovná.
    • 1 noc

krásna kúpeľňa, teplúčko, dobrá kvalita matraca, priestranná izba s pekným výhľadom a super posedenie pred ňou

• Ohodnotené: 9. januára 2023

• Trojlôžková izba

Raňajky boli výborné každý si nájde čo mu chutí .Ochotný personál od pani majiteľky až po čašníkov a ostatných členov penziónu.Dobre jedlo výborne pivko veľký výber vín .Tichá príjemná lokalita za desať minút ste peši v centre . Nádherný výhľad na mesto vrelo odporúčam tento penzión.Boli sme veľmi spokojní.Odporúčam a isto sa sem ešte vrátime.Dakujemeee...

• Ohodnotené: 6. januára 2023

Krásny pobyt
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami so sprchovacím kútom
    • 1 noc

Krásne vybavené izby.Klud pokoj ,v reštaurácií príjemná a kvalitná obsluha .

• Ohodnotené: 25. decembra 2022

Víkend nám bol málo.

Ďakujeme za krásny víkend. Mali sme sa úžasne. Nádherný výhľad z terasy, krásne prostredie, veľmi milý a ochotný personál. Jedlo bolo skvelé takže určite každému odporúčam navštíviť Váš penzión. My máme naplánovaný ďalší pobyt v lete, aby sme si naplno mohli vychutnať tie krásne výhľady na Banskú Štiavnicu z terasy.

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 27. novembra 2022

Super

pekný výhľad, priestrannosť izby, ochota personálu, chutná reštaurácia a relatívna blízkosť centra mesta

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 31. októbra 2022

• Izba s manželskou posteľou

Útulná izba, fantastický výhľad, súkromie

• Ohodnotené: 27. októbra 2022

• Dvojlôžková izba s výhľadom

Všetko bolo super, cenovo dostupné, krásny výhľad, milí personál, dobra izba, dobre raňajky v cene a výborne tam varia

• Ohodnotené: 24. októbra 2022

ubytovanie super, reštauráciu v penzióne neodporúčam z dôvodu prehnaných cien
    • 1 noc

ceny v reštaurácii v penzióne PREHNANÉ, jeden krémeš 4,50 eur, tatarák 16 eur…

Penzión má vynikajúci výhľad z oboch strán - umiestnenie je geniálne. Izba pekná, útulná a 100% čistá. Raňajky výborné.

• Ohodnotené: 23. októbra 2022

9,0
    Príjemné ubytovanie za férovú cenu
    • 1 noc

Porozmýšľal by som nad recepciou, ktorá bola v čase nášho príchodu uprostred rodinnej oslavy a my sme sa tam motali s kuframi. Ale to je len organizačná vec, rozhodne sme to nebrali ako negatívum.

Izba síce menšia, ale veľmi útulná a vkusne zariadená, z vybavenia nechýbalo absolútne nič. Bohaté raňajky, príjemný pán majiteľ.

• Ohodnotené: 17. októbra 2022

Vrelo odporúčam
    • Rodinná izba

Nepravidelné čistenie odpadkového koša na izbe

Skvelý personál, výborné jedlo, pohodlné ubytovanie, nádherný výhľad z terasy

• Ohodnotené: 14. októbra 2022

Penzión na Kopci odporúčame 100%

Nemám čo vytknúť

Doposiaľ najlepší penzión v ktorom sme boli, skvelý výhľad ✌️👍 čisté krásne izby, na izbe kanvica, čaj, káva. Chválime úžasný personál, tak milých a usmievavých ľudí treba hľadať :) . Cítili sme sa výborne a odporúčame jest priamo v penzione, jedlo je tam famózne. 👌

• Ohodnotené: 12. októbra 2022

Výnimočné miesto so skvelými službami

Vynikajúca poloha penziónu s nádherným výhľadom na staré mesto aj Kalváriu. Bezproblémové parkovanie. Pohodlne a útulne zariadená izba. Výborné, pestré raňajky, chutné večere. Veľmi milý, pozorný a ústretový personál. Ak opäť Štiavnica, tak určite opäť v tomto penzióne.

• Ohodnotené: 5. októbra 2022

Kupelna.

Fantasticky vyhlad na BS. Velmi odporucam. Mily personal.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 2. októbra 2022

9,0
    Velmi sa nam pacilo ubytovanie aj personal super ,urcite sa sem vratime este.
    • Dvojlôžková izba s výhľadom

Ranajky boli vyborne aj lokalita bola dobra.

• Ohodnotené: 2. októbra 2022

Spokojnosť
    • Trojlôžková izba

Negatívne hodnotím len hluk - nad nami bola reštaurácia a pravdepodobne aj kuchyňa, čiže od skorých ranných hodín (6.00) a neskoro večer bolo počuť dosť veľký hluk. Raňajky boli od 8.00 do 10.00, druhý deň sme prišli o 9.00 na raňajky a výber už sme nemali skoro žiadny. Predpokladám, že sme boli posledná izba na raňajkách, ale aj tak - zaplatené sme mali rovnako. Negatívne hodnotím aj presklené dvere na kúpeľni, oproti ktorým sa nachádzala hneď toaleta.

Nádherný výhľad, izba ako na fotkách. Terasa nádherná. Všade čisto, teplo - až horko a dávali sme si slabšie radiátor. Personál milí. Raňajky veľmi chutné. Odporúčam.

• Ohodnotené: 26. septembra 2022

• Trojlôžková izba

Čistota,výhĺad na mesto,terasa vybavenie izby.

• Ohodnotené: 25. septembra 2022

Bolo tu krásne

nemám žiadne negatíva

krásna izba, milý personál, chutné raňajky a fantasticky výhľad

• Ohodnotené: 22. septembra 2022

• Skupina

Výborná poloha, dostatočné miesto na parkovanie, útulné izby, príjemná reštaurácia a skvelý personál. Odporúčam :)

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 17. septembra 2022

Všetko perfektné.

Super ľudia, super personál, ubytovanie tiež. Miesto kam sa určite vrátim.

• Ohodnotené: 17. septembra 2022

• 1 noc

Raňajky výborné, veľký výber, veľmi chutné. Lokalita úplne nádherná. Ten výhľad!!! Boli sme tam 2.krát v priebehu mesiaca. Určite sa sem ešte vrátime.

• Ohodnotené: 10. septembra 2022

• Malá dvojlôžková izba

Na mňa tvrdšia posteľ ale to je len môj názor inak bolo všetko v poriadku.

Všetko bolo super krásny výhľad na Štiavnicu, personál bol veľmi milí aj raňajky boli veľmi chutné... môžem odporučiť všetkými deviatimi. 🙂

• Ohodnotené: 5. septembra 2022

• Dvojlôžková izba s výhľadom

Nemám čo vytknúť a to som dosť náročný

Raňajky super, nádherný výhľad, tak ako ste deklarovali. Izba paráda, ak pôjdeme znova ( a to určite ), tak chcem tú istú. Nestihli sme si vychutnať posedenie na terase pri izbe, ale sľubujem, že nabudúce si ho vychutnáme. Do Banskej Štiavnice chodíme často, ale od teraz LEN k Vám. Obsluha na jednotku a trochu viac. Ďakujeme za zážitok.

• Ohodnotené: 4. septembra 2022

• Trojlôžková izba

Pekna izba, cista, krasny vyhlad na mesto

• Ohodnotené: 25. augusta 2022

Vetranie na izbách.

Čistota izieb, výborné raňajky a výborná kuchyňa. Ústretový a milý personál! Nádherné prostredie!

• Ohodnotené: 22. augusta 2022

• Jednotlivec

Krásna čistá izba, skutočne výnimočná lokalita a dychberúci výhľad, skvelé raňajky kde si na svoje prišli milovníci slaného aj sladkého. Oceňujem aj vonkajšie posedenie priamo pred izbou alebo pod stromami. Ideálne na krásny letný večer.

Termín pobytu bol august 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: