2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Пряшівський край: відгуки про готелі
  4. Велика Ломниця: відгуки про готелі
Словаччина Велика Ломниця Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Double Floor Apartment With 2 Terraces Оцінка за відгуками: 9,7

“Повністю обладнана кухня, все було чистим і дуже гарне розташування, лише 6 км від Татранської Ломніци, раджу зʼїздити та відпочити з неймовірний виглядом на гори“

• TATRYSTAY Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness Оцінка за відгуками: 9,4

“Все дуже стильно, якісні меблі, продумано і затишно 🔥 Сауна і джакузі - бомба 💣“

• GOLDENapartment Оцінка за відгуками: 9,7

“Дуже гарні апартаменти. Багато приладдя на кухні. Чиста та якісна постіль. Прекрасний краєвид.“

• Privat Kamzik Оцінка за відгуками: 9,5

“Гарне розташування! Неподалік є кілька ресторанів. Також, в 10 хвилинах пішки є продуктовий маркет. Мальовниче селище! Є теплі басейни та СПА в сусідніх готелях.“

• Tatragolf Mountain Resort Оцінка за відгуками: 8,3

“Розташування ідеальне,раджу для відпочинку,з сім'єю, смачні сніданки) на території є міні ферма з тваринками,природа фантамтична! Все супер!“

• Tatragolf Mountain Resort Оцінка за відгуками: 8,3

“Місцерозташування дуже красиво! Є вільний паркінг)“

• Rezidencia Makovica Оцінка за відгуками: 9,8

“все нове і дуже чисте, дуже гарна локація з прекрасним видом на гори, однозначно рекомендую відвідати це місце“

• Natur Resort Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже красивий, зручний та сучасний номер. Все нове та зроблено зі смаком. Ситний та смачний сніданок.“

• Natur Resort Оцінка за відгуками: 9,1

“Все було чудово, гарний краєвид, нові будиночки, в номері все є, що необхідно. Зупинялись в цьому отелі декілька разів і, впевнена, не останній раз.“

• Apartment Vila Aston Оцінка за відгуками: 9,4

“Апартаменти чудові, в квартирі було чисто та охайно, дуже гарний вид з вікна кімнати та балкону ми були взахваті.“

30 найкращих готелів - Велика Ломниця