2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Пряшівський край: відгуки про готелі
Пряшівський край Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sherpa's Hostel High Tatras Оцінка за відгуками: 10

“Я заїхала самостійно за кодом. Абсолютно новий хостел і зі всім новим обладнанням і меблями. Я перебувала сама у всій квартирі. На кухні є все необхідне для приготування та розігріву, навіть каво машина, пральна машинка. Чудовий вид на гори з балкону. Квартира зроблена з любовʼю та турботою, господарю бажаю гарного бізнесу.“

• Hotel Kamei Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель недалеко від кордону.Номери чисті,охайні,модна замовити сніданок з дуже великими порціями.Готель в тихому місці у лісі,до найближчого маркету 7 хв на авто.В готелі є басейн.“

• Horský Hotel Popradské Pleso Оцінка за відгуками: 9

“Сніданок чудовий, навіть було просеко. Але не для дітей - не має каш або чогось дієтичного.“

• Hostel ONE Оцінка за відгуками: 9

“Чисто , новий ремонт, є кухня з необхідним посудом“

• Zu Hause Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальна чистота, новий ремонт, чудові матраси.Дуже сподобалась душова кабіна. Старовинний будинок, номери на 2 поверсі, вікно- на даху будинку.Безкоштовна паркова перед будинком.“

• Hotel Armales Оцінка за відгуками: 8

“Відношення персоналу до нас.“

• Turistické ubytovanie Sova Оцінка за відгуками: 9

“Великі номери, зручні ліжка, свіже гірське повітря. Туалет/душ в кінці коридору. Сніданок шведський стіл, дуже великий вибір страв, усе смачне.“

• Hotel Alfa Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все. Заїхали пізно вночі... Гарні номери... Обслуговування прекрасне... Сніданок на відмінно.. Дуже гарний отель. Дякуємо. Рекомендую.“

• Boutique Hotel Carpe Diem Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування, приємний персонал, наявність місця для паркування автівки. Смачний і ситний сніданок.“

• Premium City Centre Bedrooms Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно комфортні ліжка та подушки. Самостійне заселення - було великим плюсом.“

30 найкращих готелів в регіоні Пряшівський край