2. Slovinsko - hodnotenia hotelov
  3. Gorenjska - hodnotenia hotelov
  4. Žirovnica - hodnotenia hotelov
Slovinsko Žirovnica Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Guesthouse Osvald Priemerné hodnotenie: 7,3

„Veľmi príjemný a veselý personál, výborná kuchyňa, večerné menu pre ubytovaných hostí, dostatočne veľké parkovisko, dobrá cena, čistá izba“

• Prima Countryside Apartments Priemerné hodnotenie: 9,6

„Skvelá lokalita, parkovné miesta, tiché miesto, čistota bytu, vybavenosť bytu, pohodlné postele.“

• Old Farm House Breg Priemerné hodnotenie: 9,4

„Páčila sa nám dom, app., za domom záhrada. Všetko bolo pekné a čisté, zariadenie aj vybavenie.“

„Lokalita a cena“

• Pension Knafel Priemerné hodnotenie: 7,1

„ubytovanie bolo v poriadku, cistota, kupelna nova pomerne. jednoduchy penzion ale krasne prostredie pod horami. v restauracii, ktoru ma penzion zazmluvnenu na stravovanie vyborne varili, ranajky bohate, na vyber vela“

• Pension Knafel Priemerné hodnotenie: 7,1

„Ubytovanie pri ceste s parkoviskom. Pekné výhľady na okolie. V blízkosti dostupné služby.“

• Pension Knafel Priemerné hodnotenie: 7,1

„Ak hladáte možnosť prespania blízko Bledu za rozumné peniaze, môžem len odporučiť. Prevádzkar bol ústretový, mohli sme aj po pobyte nechať ešte zaparkované auto či odložené bicykle.“

• Pension Knafel Priemerné hodnotenie: 7,1

„Lokalita bola fajn, ochotný personal.“

• Apartma Juli Priemerné hodnotenie: 8,6

„Plné vybavenie kuchyne vrátane umývačky. V kúpeľni bola aj práčka, ktorú sme za dva dni nevyužili, no pre dlhší pobyt môže prísť vhod. Hory v blízkosti, trasa Vintgar, Bled, nádherné okolie.“

• Old Farm House Breg Priemerné hodnotenie: 9,4

„Po príchode sme zavolali na uvedené tel.číslo a za 2min. prišiel veľmi príjemný ubytujúci pán Charles, všetko nám ukázal a vysvetlil. Ubytovanie bolo priestorovo obrovské, parkovanie priamo pri apartmáne, vlastná terasa, stolný tenis, uplne nová a luxusne vybavená kuchyňa, veľmi tiché prostredie maličkej dedinky, všetko super“

Žirovnica: 10 najlepších hotelov