2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Portorož – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Słowenia Portorož Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Leko Ocena: 8,8

„Bardzo dobry kontakt z gospodarzem. Przestronny, jasny i świetnie wyposażony apartament ze wspaniałym widokiem na morze. Bardzo dobra lokalizacja. Ocena 10/10.”

• „Wszystko zgodnie z opisem. Bardzo mili i pomocni właściciele. Cicha i przyjemna okolica. Piękny widok na morze. Wygodny parking. Serdecznie polecam.”

• Apartments Fink Ocena: 9,4

„To jest jeden z moich ulubionych apartamentów w Portoroz, a bywam co roku i tylko ten wybrałem ponownie. Apartament ma cudowny widok i jest świetnie położony. Jest tak samo blisko do Portoroz, jak do Piranu. Bezpieczny parking, nawet dla większego auta.”

• „Bardzo fajny apartament,wszędzie blisko,gospodyni bardzo miła i gościnna.Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

• APARTMENTS EDWINA Ocena: 9,4

„Nowy obiekt, przemiły gospodarz:) dostaliśmy dwa apartamenty, bo w tym czasie były wolne i Gospodarz chciał by było nam wygodnie.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Portorož

na podstawie 16 708 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com