2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Portorož – opinie o hotelu
Słowenia Portorož Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Marko Ocena: 8,7

„Dobra lokalizacja, czysto, w miarę wygodne łóżka, lodówka w pokoju, winda, restauracja w hotelu, pyszne śniadania z dużym wyborem produktów, dobra kawa po śniadaniu, miły personel.”

• L.stile Glamping Ocena: 9,9

„Położone na uboczu, w otoczeniu przyrody a super gościnny host i wszelkie starania aby pobyt był najprzyjemniejszy dopełnił 5 gwiazdek dla tego miejsca.”

• Hotel Marko Ocena: 8,7

„Mój nocleg był na początku maja, zatem tuż przed sezonem. Już od momentu wejścia przywitała mnie przesympatyczna Pani na recepcji, która zaoferowała pokój o podwyższonym standardzie (zapewne wynikało to z małego obłożenia, nie mniej bardzo doceniam inicjatywę). Otrzymałam apartament z balkonem, z widokiem na piękny ogród (potwierdzam wszystkie komentarze odnośnie jego jakości). Sam pokój faktycznie prosty, wyposażony w meble z poprzednich trendów jeżeli chodzi o design, ale bardzo czysty i zadbany. Nie czułam żadnego dyskomfortu. W łazience kosmetyki PRIJA. Obsługa- pełen profesjonalizm i fokus na Gości. I śniadania- tu zostawiam swoje serducho. Wszystko świeże, smaczne i w odpowiednich ilościach zarówno dla pasjonatów smaków zarówno słodkich, jak i wytrawnych. Także daje polecajke.”

• „Bardzo dobre jedzenie, dużo wind, blisko do wody/plaży.”

• Maestral Residence Ocena: 6,5

„Bliskość centrum Portoroz bardzo na plus, widok z tarasu w naszym bungalowie, bardzo miła i serdeczna obsługa😊”

• Maestral Residence Ocena: 6,5

„Miła obsługa i piękne widoki”

• „bardzo smaczne, duży wybór i dobra obsługa”

10 najlepszych hoteli w mieście Portorož