2. Slovinsko - hodnotenia hotelov
  3. Gorenjska - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Kranjska Gora - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Slovinsko Kranjska Gora Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Berghi Hotel and Apartments Priemerné hodnotenie: 9,2

„Poloha, standard apartmanu, komunikacia. Vsetko dobre.“

• Apartment House Prezlc Priemerné hodnotenie: 9,4

„Ubytovanie s dokonalym vyhladom, krasne prostredie. Novo zrekonstruovane a takmer nove zariadenie. Čistota 100%. Ďakujeme,bolo nam skvele.“

• Apartment House Prezlc Priemerné hodnotenie: 9,4

„Prijemne ciste ubytovanie. Dobre vybavena kuchyna. Pohodlnene postele. Vyborne parkovanie. Moznost sedenia v zahrade a super vyhlad. Dobra lokalita pre aktivity v okoli. Kedze je rovno pri hlavnej ceste je tam pocut dopravu (ale to sa da z umiestenia ocakavat). Prvotny vstup cez PIN takze bezproblemovy prichod.“

• Berghi Hotel and Apartments Priemerné hodnotenie: 9,2

„Zariadenie ubytovania bolo veľmi pekné, ubytovaní sme boli v apartmáne nič nám nechýbalo. Personál je veľmi priateľskí a zaujíma sa o to čo hostia potrebujú, cítili sme sa naozaj príjemne 😊“

• „Ubytovanie krasne slnečné, ideálne pre rodiny, este aj hračky tam boli :) Naozaj odporucam!“

• Apartment Bistra Kranjska Gora Priemerné hodnotenie: 9,5

„Čisté nové priestory, skvele zariadené a vybavené, priestranné. Nachádza sa v skvelej polohe medzi horami blízko jazera. Výborná komunikácia majiteľa, skvele nás navigoval a informoval. Určite odporúčam“

• A Million Dollar View Priemerné hodnotenie: 9

„krásny maličký cisty a výborne vybavený apartmán s najkrajším výhľadom.parkovanie pri dome , balkon kde by sa dalo sedieť a dívať sa do nekonečna . v apartmáne bolo teplúčko kedže ešte bolo vonku v noci dosť chladno . radi sa sem vrátime . názov naozaj vystihuje podstatu .“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Kranjska Gora

podľa 18 337 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com